zdar, snad se uvidíme v odolce 18. :)
koncík
(Upraveno: )
sice tam nehrajem ale doporučujem
https://www.facebook.com/events/905287428872204?active_tab=about&locale=cs_CZ
sice tam nehrajem ale doporučujem
https://www.facebook.com/events/905287428872204?active_tab=about&locale=cs_CZ
Těžká mrdka
zdar, snad se uvidíme v odolce 18. :)
Jo super :)) akorat je na prd, ze ve stejnej den hraje wachy (splaseny hrabe), skoda ze ste to nespojili ;) takhle se asi budu muset stavit na obou mistech ;D