Sagittari
Ahoj Devilchild,
rádi by jsme Tě pozvali na náš profil kapely Sagittari. Třeba se trefíme do tvého hudebního stylu ;o)
http://bandzone.cz/sagittari
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj Devilchild,
rádi by jsme Tě pozvali na náš profil kapely Sagittari. Třeba se trefíme do tvého hudebního stylu ;o)
http://bandzone.cz/sagittari
Ahoj ďábelské dítě! Vážíme si Tvé přízně a jako naši fanynku Tě zvu na náš BZ profil k poslechu dvou zbrusu nových skladeb :-) Užij si jejich poslech a snad si nás pak nevyřadíš z oblíbených ;-) zdraví Tě
SWY
Ahoj ďáblice.
Právě nám vychází prostřednictvím Shindy prod. naše debutové CD Into The Swirl, které můžeš za 150,- objednat na adrese martinschuster@seznam.cz , www.shindy.cz nebo na mindwork@centrum.cz. CD obsahuje 9 skladeb včetně intra a full booklet.
Adam
MW
POZOR ! NOVÉ CD METAL BANDU FIREZONE K POSLECHU ZDE NA BANDZONE !!!
diky moc za add. a doufam ze dorazis na nakej koncert. cus
Ahoj Devil,
BRUTAL ASSAULT open air fest je konečně na bandzone! Staň se spřátelenou osobou, sleduj novinky a zapoj se do debaty!
Budem rádi, když navštívíš náš profil a zanecháš vzkaz!
schizmo & BA crew
V liberci jsme hráli na podzim a teď hrajem v Jablonci tento pátek se SMASHED FACE, tak určitě dojdi!
fred
ahoj Devil, TRANSLUNARIA děkuje za support, vážíme si toho!
Fred
Hoj Devilchildko;-) máme pro Tebe nové mohutné zvukové poselství z Alfa Centauri;-) povolení k hladkému přistání v našem planetárním systému máš vystaveno na našem profilu;-)
Čus, vítej ve fanklubu Offline! Uvidíme se na koncertě!