Kurz the Curse
Hele pyco, nevtirej se, jo...:)
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Hele pyco, nevtirej se, jo...:)
zdáááár divochu jj je to tam super.........
Hoj Dejfe;-) máme pro Tebe nové mohutné zvukové poselství z Alfa Centauri;-) povolení k hladkému přistání v našem planetárním systému máš vystaveno na našem profilu;-)
Ahoj Dejfe,
znovu si tě, jako našeho registrovanýho příznivce a člena spřízněný bandyžejo :), dovolujem oslovit s prosbou, abys nám pomohl/a postoupit v soutěži Jacka Danielse. Teď už jsme mezi TOP 8 a celý březen se bude hlasovat o postup do poslední čtveřice. Vše se děje na webu http://www.jackdanielsmusic.cz . HLASOVAT SE DÁ KAŽDÝ DEN! Teď už záleží na každym hlase. Dej také prosím, pokud můžeš, vědět kamarádům, spolužákům, známým, kolegům...komukoliv, kdo by byl ochotný nám pomoci.
S díky a vděčností tvůj
LUCA BRASI gang:)
Cau, jako jednoho z fanousku prazaku ybchom Te radi pozvaliu na 10. brezna do Vagonu, kde budeme hrat spolecne s kapelou Reskata (skoro samy holky)..
HELLo! Dikes za přízeň Real Eyes a doufám ze se brzy potkáme a pokecáme, zdarec Stanley!
Ahoj dejfe, rozhodli jsme se nevzdávat naší momentální situaci a vyhlásit revoluci=)
Lépe řečeno projekt REVOLUTION=)
Tento projekt má za úkol podpořit naši nahrávku a každý, kdo se do něj zapojí, má možnost se tak navždy zvěčnit na našem albu.
V případě zájmu jsou veškeré informace k nalezení na našem profilu=)
Zatím se měj skvěle a děkujeme moc za stálou přízeň!!!
Tvoji Rattle Bucket
Zdarec starec :-) diky za poklonu. Respect...
Ganzy83Crew
Čau chlape,máme nový klip ke skladbě "The spiral", tak se přijď pokochat a užij si ho!!! Měj se ;-)
Čau Dave ! Díky za podporu ;)
Ať to hraje !
Lensha