DavidMar - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

DavidMar Muž, 24 let / Olomouc

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek DavidMar si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Blog

Čekání na...zkušebnu

Tak jo. Co se týče tohole blogu, víc jak rok se s rokem sešel a u mě se toho dost změnilo. Krom příležitosti odzpívat a odehrát si pár koncertů opravdu jako sólista, na kterém to vlastně stojí, jsem se seznámil i se spoustou nových lidí a technicky vzato tak získal spoustu kontaktů a konexí.

Prdlajz. Totiž asi vlastně jo a fakt si toho cením, ale v Olomouci a okolí zkrátka není zkušebna vybavená krom bicích i pianem. A Olomoučáci a Hanáci obecně jsou dost pohodlní a neprogresivní. Takže hledání takovéto zkušebny je tady vlastně tak trošku čekání na Godota.

A proč že tu zkušebnu vlastně sháním? Protože prostě jeden člověk z kapely, kterou se snažím založit, nemá vlastní elektrický piano. Což mu ani náhodou nezazlívám, má totiž doma obyč a většinou hraje na koncertech, kde už klavír je. Ale je to i škoda vzhledem ke zvuku kapely, protože pak budeme mít i trošku menší výběr barviček, takřečeno.

Takže lidi, kdybyste o takovéhle zkušebně věděli, nebo věděli o někom, kdo by za nějakej drobnej nájem, láhev vína nebo tak něco byl ochotnej aspoň zapůjčit elektrický piano, bylo by to sakra dobrý a hnedka mi pište. Budu vám chodit na koncert (když to bude aspoň trochu možný) a občas vám třeba s něčím vypomůžu. Protože tu zkušebnu nebo e. piano prostě fakt nutně potřebuju.

Mějte se famfárově.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Curlies

Ahoj!
RÁD BYCH tě POZVAL NA PROFIL NAŠÍ KAPELY A POPROSIL O PŘIDÁNÍ MEZI FANS))
DIKEES ZA CURLIES Mates

Zobrazit všechny názory