dalec (St.Black,Južná 3D) - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

dalec (St.Black,Južná 3D) Muž, 40 let / Košice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek dalec (St.Black,Južná 3D) si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

kvietok_zla

no sevas chlapče :) mám sa fájn, aj keď mám teraz trošku stres (matury, prijímačky a tak).. ale zvládam zatiaľ.. a jasne že prídem, už sa ozaj moc teším :) a ty sa tešíš na LC?? :)

Brute

Ave Dalec.Zdar Ty nezbedník.Tak Ti pekne ďakujem za Tvoju priazeň a priateľstvo už aj za nových kolegov.Veľmi si ma potešil.Prajem Tebe i kapelke všetko dobré bro... a zase niekedy dáme drink.
Za BRUTE Steve ! ! !