Danko (Killčejn)
Zjedol by si Hypocrisy
8.7.2009 - KOŠICE - COLLOSSEUM CLUB - COMEBACK KID (Hardcore,Canada),DEFEATER (Hardcore,Usa), TURTLE FIGHTERS (Hardcore,Sk)
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zjedol by si Hypocrisy
8.7.2009 - KOŠICE - COLLOSSEUM CLUB - COMEBACK KID (Hardcore,Canada),DEFEATER (Hardcore,Usa), TURTLE FIGHTERS (Hardcore,Sk)
JO a diky za pochvalu!!!
Diky moc za podporu, at se dari, mrkno na
www.czechdeathfest.cz
Serus ďábol :D
Ta čo, pýčo :D
Zdarr chlapáku!Díky moc za adding a zdravíme na daleký východ!!
Kolpiči:-)
öle
dik moc za pridanie,
nech sa dari a nech to hoblí
proje
iv&obli
no sevas chlapče :) mám sa fájn, aj keď mám teraz trošku stres (matury, prijímačky a tak).. ale zvládam zatiaľ.. a jasne že prídem, už sa ozaj moc teším :) a ty sa tešíš na LC?? :)
a bez nejakého veľkého rozmýšľania si Ťa vrhám medzi priateľov.Steve!!!
Ave Dalec.Zdar Ty nezbedník.Tak Ti pekne ďakujem za Tvoju priazeň a priateľstvo už aj za nových kolegov.Veľmi si ma potešil.Prajem Tebe i kapelke všetko dobré bro... a zase niekedy dáme drink.
Za BRUTE Steve ! ! !