Performed
To je samozrejme, urcite dojdeme kuknut.
Uz sa tesime. Zatial sa drzte!
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
To je samozrejme, urcite dojdeme kuknut.
Uz sa tesime. Zatial sa drzte!
Nazdar uz ta aj ja mam v priateloch. a dik
Nazdar, diky moc. Jasne, ze ucinkoval
aj so mno (Peťo). Dufam, ze sa stretneme na nejakom konciky. Drzte sa. See ya!
Cau chmuľo :D
cau dalec tu si možeš stiahnuť fotky z koncertu......
http://leteckaposta.cz/525822073
som rada.. dúfam, že to bude dobrá akcia :) lebo v poslednej dobe slimák akosi upadá, na koncerty chodí menej ľudí.. ale tak... bude dobre, verím tomu :) nezabudni na tričko pre mňa! :) pa zatiaľ..
Ave Dalec.Ak máš chuť,tak prečitaj rozhovor.
www.zine.pandamusic.eu
Steve!!!
Ta dobre sa mám ,koncík váš sa mi zatial najviac páčil :) ,a susedka moja ťa miluje taktiež plno veľa ;) :D
ZAJTRA!! -- 2.5.2009 -- Gazdovska pivnica, KE -- 20:00 -- Andeathonium (oldschool death metal), Evernoise (hard rock) -- vstup: FREE.
Stokokotov do teba keď nedojdeš ;-)