dalec (St.Black,Južná 3D) - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

dalec (St.Black,Južná 3D) Muž, 40 let / Košice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek dalec (St.Black,Južná 3D) si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

SLY

Nazdar kamo.no ak mas na mysli nejaku konkretnu akciu tak neni problem.Radi zamastime s vami.Pozdravuj zbytok.Maj sa fajn

kvietok_zla

som rada.. dúfam, že to bude dobrá akcia :) lebo v poslednej dobe slimák akosi upadá, na koncerty chodí menej ľudí.. ale tak... bude dobre, verím tomu :) nezabudni na tričko pre mňa! :) pa zatiaľ..

Prasiak

ZAJTRA!! -- 2.5.2009 -- Gazdovska pivnica, KE -- 20:00 -- Andeathonium (oldschool death metal), Evernoise (hard rock) -- vstup: FREE.

Stokokotov do teba keď nedojdeš ;-)