Know Way
Ahoj Dalec sme mlada kapela kNOw Way a prave nahravame nase prve EP tak ak mas chut prve 3 songy si mozes vypocut na nasom profile! Radi si vypocujeme tvoj nazor :) S pozdravom kNOw Way
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj Dalec sme mlada kapela kNOw Way a prave nahravame nase prve EP tak ak mas chut prve 3 songy si mozes vypocut na nasom profile! Radi si vypocujeme tvoj nazor :) S pozdravom kNOw Way
Nazdar dalec!Moc dakujeme za tvoju podporu.CD bude urcite kolo vianoc.Tak sa ti jednoznacne ozveme!Pozdravuju SHEDaci
To allrightda: Sevus Chris:)Ta na basu už prisľúbil účasť Prasiak a na bubony by to chcel vyskúšať twoj pilny žiak Šmidy..ta drž palce bratm..a trim še;)
servus metalista kto sa vam rysuje do stvorky?
Díky za podporu a ať to hraje!!!!
Ahoj dalec.Si nas fanusik a tak mas na nasom profile novy song.Tak ho bez checknut.SHEDaci
chalapci bola to pecka. išlo z vás toľko energie, tónov, nápadov a charizmy, že to snáď bolo až neskutočné. a pritom ste iba traja. držím palce, a dúfam, že čoskoro na nejakom koncerte. držte sa a majte sa čo najlepšie. Pilot NF
no jasne, že sa pamatáme kapela st.black. no vtedy v snine všetky kapely boli super, a som rád že som si v takej spoločnosti zahral, ďakujem. Pilot NF
no dúfam, že si to čím skôr všetko poriešite.. a že ten album bude fakt pecka ako si sľuboval :) drž sa chlapče, nepi veľa a pozdrav bodyho :) zatííím :)
no chlapče.. ešte aj pankáč z teba bude :) vám sa ako darí?? čo s tým spomínaným albumom?? koncert tu v okolí nechystáte?? nech aj my môžeme stiahnuť nejaké tie pivá :D