dalec (St.Black,Južná 3D) - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

dalec (St.Black,Južná 3D) Muž, 40 let / Košice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek dalec (St.Black,Južná 3D) si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

allrightda


Bez profilu

servus metalista kto sa vam rysuje do stvorky?

Pilot NF

chalapci bola to pecka. išlo z vás toľko energie, tónov, nápadov a charizmy, že to snáď bolo až neskutočné. a pritom ste iba traja. držím palce, a dúfam, že čoskoro na nejakom koncerte. držte sa a majte sa čo najlepšie. Pilot NF

Pilot No Future


Bez profilu

no jasne, že sa pamatáme kapela st.black. no vtedy v snine všetky kapely boli super, a som rád že som si v takej spoločnosti zahral, ďakujem. Pilot NF

kvietok_zla

no dúfam, že si to čím skôr všetko poriešite.. a že ten album bude fakt pecka ako si sľuboval :) drž sa chlapče, nepi veľa a pozdrav bodyho :) zatííím :)

kvietok_zla

no chlapče.. ešte aj pankáč z teba bude :) vám sa ako darí?? čo s tým spomínaným albumom?? koncert tu v okolí nechystáte?? nech aj my môžeme stiahnuť nejaké tie pivá :D