Ganzy
Hoya,
žena byla pozdravena :-) to je rým,co? Tys byla na Bejzík festu? My taky, škoda,že jsme se nepotkali.Mohli proběhnout nějaký drinky...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Hoya,
žena byla pozdravena :-) to je rým,co? Tys byla na Bejzík festu? My taky, škoda,že jsme se nepotkali.Mohli proběhnout nějaký drinky...
a kdo tomu tady u vas sefuje holky ? :) jinak dik za add !
Tywoe, někdo, kdo téměř nepije alkohol, je po dvou delikátních bufech spíš jak rozteklá veverka nežli nakopnutej... :-D
Pulčí píča v akci? No juhůůůůůů :)
Příchuť nevim přesně, ňáký ovoce nejspíš, ale chutná to dost uměle, spíš jako bufo, ale zároveň to chutná dost dobře, takže jako delikátní bufo, a je v tom vodka!!! ;-D
...takže moje práce to není. Ve skutečnosti jsem ještě nikdy žádný bufo do mixéru nehodila :-D Ale na každýho jednou dojde, žejo... ;-)
Oni už maj zase tříšť??? To je výborná zpráva. Já na týhle bufo-coloured tříšti ujíždím už asi pět let, ale v poslední době jsou ti machos tam líní ji vařit :-) nebo co, takže už jsem na ni nenarazila celou věčnost. Hurááá!!!
Heya, ano, je to trochu delší historie, ale Wes Ti to určitě vysvětlí :D
Tak pevně doufám, milá sista, že sis dnešní návrat do dětských let patřičně užila a nikde nám nenastydla :)
My schůzi užily..v klubu došlo vínko, Remcal remcal a oku polahodily vskutku vytříbené módní kreace jednoho pana zpěváka :D