Wepřýck
Krásnej blog :D Teď teprv budu mít dobrou pověst, teda... :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Krásnej blog :D Teď teprv budu mít dobrou pověst, teda... :D
Jejej, na kočkohouty a 5 důvodů, proč mít v autě macha, jsem úplně zapomněla. Na co jsem nezapomněla, že jeden z nich byl právě to dostání nabídky, která se jen tak nedostává a kterou jsem vlastně právě dostala...uf, to byl zmatený den :)
Dík. Zejtra uvidíš, že je i perfektně výstižný ;)
Hihi, já se zas těším, že budu konečně po nekonečně dlouhé době fotit :)
Milá Mařenko, v sekci blog na mém profilu jsem nadnesla závažný problém, který si žádá neprodlené řešení módní policie. Plís help!!
diky, diky! taky zdravim... a ronim slzy, ze nemuzu s vama na vylety:-( ale pristi rok o vanocich to napravime:-)
4 all: DOST O VLASECH! Děkuji :oDD
Nic si z toho nedělej, já teď budu mít jedno velký třítýdenní áčko.
Achich..
:)
kdybych měl dlouhý vlasy.. tak bych se nadredil taky :D ale protože nikdy nebudu mánička.. tak se chodim stříhat abych vypadal, tak jak vypadám
Dobrá tedy.. nechám-li toho, tak aspoň to přiznáš.