vendy je zlo
It´s a škouda!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jau hlava... to víno musela bejt děsná sračka :-)))
It´s a škouda!
madebythefire v šató..
Ona tak spíš smaller than I expected, hihi.
Sayaka hlásí z Brna, že je bigger than she expected..asi jsem jí to popsala nějak nepřesně nebo co :)
Jdeš zítra?
Všimla a zahřálo mě to u srdce :)
Jseš šikovná holčička, dear angel sista..
Sayaka, takže mít ubytovanou Sayaku, řekla bych :)
Don´t forget..C with THIS!
A combai :D
Simte, uz jednoho mas :D
http://pupika.rajce.idnes.cz/Severni…
Jdou po nas, ja to rikam furt :D
http://pupika.rajce.idnes.cz/Severni…