vendy je zlo
4 Veverka: To teda :) .. hele, co to čtu o tom triku atari?? Mi něco uniklo? Mezitím, co jsem spala v tramvaji?? :-O
Hooolky moje zlatý..to byl báječný narozeninový týden :-*
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
4 Veverka: To teda :) .. hele, co to čtu o tom triku atari?? Mi něco uniklo? Mezitím, co jsem spala v tramvaji?? :-O
Hooolky moje zlatý..to byl báječný narozeninový týden :-*
Ou hell..tak to je opravdu vrchol.. jdu si ublinknout neublinknout.
Ještě bych potřebovala nějaký odkaz na courou necourou :)
Hihi..no jooo nooo, děkuju...bylo to super, akorát dneska jsem lehce nepoužitelná..nj, kdo chce kam :)
A dostala jsem poukázku do Coffee Heaven, takže budu živa o tom jejich nejbáječnějším latté na světě, s pěnou tak hustou, že jí kostka cukru propadne jen velmi velmi zvolna..a se skořicovým posypem...ááááá :)
Třeba to do večera přejde :)
Ouuuuu...heeeeeeeell :D tam mělo být ještě M samozřejmě :Dl
Hm, pinďolíne, ju? :)
Mařenko, můžu jít do lesa ty klíšťata plašit s tebou?Slibuju, že budu stát na pravém stupátku..
Ahooj, díky moc za reakci - určitě promysli=) Zatím se měj krásně. Radim (RB)
Ahoj Fifi, rozhodli jsme se nevzdávat naší momentální situaci a vyhlásit revoluci=)
Lépe řečeno projekt REVOLUTION=)
Tento projekt má za úkol podpořit naši nahrávku a každý, kdo se do něj zapojí, má možnost se tak navždy zvěčnit na našem albu.
V případě zájmu jsou veškeré informace k nalezení na našem profilu=)
Zatím se měj skvěle a děkujeme moc za stálou přízeň!!!
Tvoji Rattle Bucket