Lukáš von Kohoutowitz - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lukáš von Kohoutowitz Muž, 32 let / Kohoutovice

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Lukáš von Kohoutowitz si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Trocha teorie

Pivní rovnice

Stupňovitost piva označuje sklon, pod kterým je možno naklonit sklenici s roztokem tak, aby se nelil mimo ústa. Sinus tohoto úhlu vynásobíme koeficientem soudržnosti partnerky dobrovolníka ohledně jeho chuti obětovat se vědě. Dále pak násobíme počtem kovových mincí v kapse. V původní verzi tohoto vzorce se hodnoty počtem mincí dělily, avšak takovýto vzorec by nebyl platný pro Chucka N., ten nulo dělit umí, vzorec by poté nebyl platný. Výsledné hodnoty pivní rovnice násobíme 100 a zapisujeme v procentech do tabulky. Procetnuální hodnoty jsou nepřímo úměrné hodnotám smykového tření dobrovolníka opírajícího se o stůl.

Bohužel není možné uvést kritické hodnoty pro smykové tření všeobecně. Záleží na konkrétní odvaze daného badatele.

Tož vědě zdar.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Agentura Music 69

Ahoj,

zveme Tě na akci:
Zadarmo Fest II. 24.8.2011 Rigerovy sady Praha

Druhý ročník úspěšného pražského festivalu v Rigerových sadech. Letos na diváky ještě čeká série dvou koncertů a to 24.8. a 8.9. Těšit se můžete na skupiny Red Baron Band, Silent Session, Cuprum, Paul Kowacz & 3 band (ex-The WAY).

podrobné info v našem profilu.

Fousy Mojo

Ahoj, soutěžíme s písní Lichý Prachy v semifinále NADĚJE RADIA BEAT. Dovolujeme si tě jako našeho příznivce požádat o podporu, o přispění tvým hlasem. Chceš-li nám pomoct (každý hlas může rozhodnout) pošli obyčejnou sms ve formátu NADEJE FOUSY MOJO na tel. 724 58 58 58. Více je na našem profilu.
Velmi děkujeme. Fousy Mojo

Zobrazit všechny názory