Blister - Úvod | Bandzone.cz

Blister metal / Hranice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Kill Your Neighbours
    Nezařazeno

Kontakty

davidzdrazil@centrum.cz - David - Řev
jimmibocz@gmail.com - Jimmi - bicí

Novinky

Přidána skladba Kill Your Neughbours

Jelikož dva z našich členů v dávných dobách spolupracovali s Jardou Fialou, který nás náhle opustil ,rozhodli jsme se jako poctu tomuto pánovi zařadit do našeho repertoáru skladbu Kill Your Neighbours , kterou složil s klukama, kteří hrají nyní s námi. R.I.P Brother!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Slečna Anal Phabet

Sorry za spam, Slečna Phabetová potřebuje doplnit sestavu. Sháníme proto basist(k)u na úrovni. S kladným vztahem ke stylům jako je black / death / grind. Na věku nebo velikosti ani tak moc nezáleží. Důležitý je ten pověstný přístup a ochota dojíždět do Rožnova p/R na zkoušky.
Pokud by mezi Vámi někdo takový byl, nebo byste nám mohli někoho doporučit, neváhejte a pište nám prosím na drivendown@seznam.cz
Dík jak sviňa za pomoc. Mějte se. SAP and CO.

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Daffy

Díky za včerejší "záskok" v Zámeckém. Vaše vystoupení bylo super. Fans se to taky líbilo takže díky moc. Jen tak dál a brzy zase naviděnou na nějakém dalším koncertě. Daffy.

Zobrazit všechny názory