Lukáš von Kohoutowitz - Info | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lukáš von Kohoutowitz Muž, 32 let / Kohoutovice

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Lukáš von Kohoutowitz si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

Hoj.

Narodil jsem se v běžné farmářské rodině. Jednou za mnou přijeli nějací poslové a řekli, že jsem 5. reinkarnace jejich hudebního Hendrixoidního Dalajlámy. Tak jsem začal pilně hrát a hrát a hrát......až mi praskla struna a byl všeho konec....

Před tím, než ta struna praskla, tak jsem účinkoval v kapelách The Reason a Flower Power, ve které jsem strávil nejhezčí chvilky.

Varování: Tyto informace jsou z budoucnosti. Vlastním totiž podomácky vyráběnou křišťálovou kouli, dělanou podle návodu ze stařičkého časopisu "Udělej si sám". Neručím tedy za její 100% spolehlivost.

Objednávky na věštění z této koule mi posílejte buďto na telefon 777 277 352, nebo na icq. 266 436 343

V současných dobách křižuji republiku mezi Hosticemi, Brnem a Kladnem ve své zkušebně, kterou se stává kterákoliv ulička rychlíkového vlaku.

Jsem vyznavačem fenoménů mezi než patří například: rozžhavená elektronka, Fender Stratocaster, procházky v krajině, lahvový budvar či točená 12° Plzeň a toho času jsem vlastníkem profilu na knize obličejů, neboli facebooku.

"Music is my religion" Jimi Hendrix

Kontakty a odkazy

Kapely, kterých jsem členem

Nástrojové obsazení: Kytara, Baskytara