cho/psy - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

cho/psy Žena, 44 let / Horní Slavkov

Playlist je prázdný :(

Fanoušek cho/psy si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

26.6.2008 DŸSE, GOLDNER ANKER, NEGERO / 007

včera se v Praze konala suprová.. bombová .. fantastická akce Cult of Luna!!! Několik desítek dezorientovaných jedinců či pomatených anticulťáků se však objevilo na Sedmičce na koncertě Dyse, Goldner Anker a Negero, přestože bylo všeobecně známo, že celá akce bude zrušena. Kumulující negativní energie zasáhly i smysly pozvaných kapel Goldner Anker a Dyse. Je to divné, ale i přesto, že byly organizátorem akce dennodenně přesvědčováni, doslova prošeni na kolenou, aby nejezdily, že akce bude totálně prodělečná, do Prahy nakonec dorazili. Největší potíž byla ta, že jim vůbec nevadilo, že by si z koncertu odvezli jen tu zlámanou grešli. Dyse byly dokonce tak moc laskaví, že nás nenechali připravit o nezapomenutelný zážitek. Rozhodně dneska na ně jedu znovu na hrad Loket.. na západní frontě klid : ) Bylo 55 platících včetně mojí babičky Lidušky. hJALLI byl z toho taky trochu dezorientovanej : ) Díky všem, kdo si tu  duokrásu nenechali ujít!!!

poster 007

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Pororoca

Ahoj bandzoňáku, zveme Tě k poslechu na profil ostrovské metalové kapely Pororoca s novým vokálem a basou www.bandzone.cz/pororoca Pokud se ti naše tvorba bude líbit budeme moc rádi, když nás podpoříš a staneš se naším fanouškem!

Animé

Ahoj!

Jako našeho fanouška bychom tě rádi upozornili na akci, kterou jsme rozpoutali. Máme venku EPčko. Když budeš mít chvíli, koukni na náš profil.

Díky a měj se!

Animé

Zobrazit všechny názory