ATW service - Váš zvuk
čest tvé práci a úspěšnou nula10-ku přeju... ;-)
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čest tvé práci a úspěšnou nula10-ku přeju... ;-)
Ahoj ONDAR(e) :) my Ti děkujem za přidání si nás do oblíbených kapel .. vážíme si toho a rádi Tě potkáme na nějakém našem koncertě a nebo třeba na koncertě společném .. měj se fajn .. zdraví UE
Ahoj, díky za přidání, moc si toho vážíme! Ať to hraje, Andy.
díkes a pěkný svátky!:-)
Čauves Ondáre:),
děláme takovej sociální experiment, tak jestli máš chviličku čas, klikni na nás a dělej, co uznáš za vhodný:-D
Měj se!
Ahoj Ondare, diky moc za přízeň, moc si jí vážíme. Vítej do světa stromů, snů a kruhů... NF
Ahoj,děkujeme za přidání.Za Rawell Zdeněk
Nazdárek do Rakovníka!
Náš malý bezvýznamný orchestr Ti velice děkuje za přidání!
Měj se a ť to hraje:-)
Za ... a vůbec! zdraví Sváťa
Ahoj, díky moc za podporu moc si toho vážíme!!!
RBB
diky za add! nech sa dari :-)