Indigo Ranch
Old school Nu metalovej projekt Indigo Ranch, slozenej z bejvalejch clenu Cocotte Minute a Kissing the Gravestone ma venku svuj prvni klip. Pokud te to zajima mrkni na profil.
O.
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Old school Nu metalovej projekt Indigo Ranch, slozenej z bejvalejch clenu Cocotte Minute a Kissing the Gravestone ma venku svuj prvni klip. Pokud te to zajima mrkni na profil.
O.
Ahoj,
jsme čundr-punková kapela MamaHotel a zveme Tě na náš profil k poslechu celého prvního CD, případně i na nějaký ten koncert. Těšíme se na Tvoji návštěvu!
http://bandzone.cz/mamahotel
https://www.facebook.com/mamahotelband/
Ahoj bandzoňáku, zveme Tě k poslechu na profil kapely www.bandzone.cz/pororoca a budeme moc rádi, pokud se staneš naším fanouškem!
nazdar! vypočuj si naše najnovšie EP Drama Queen, ktoré sme práve vydali. akýkoľvek ohlas, názor, nadšenie alebo sklamanie je pre nás smerodajné :) rovnako sleduj náš profil, kde sa dozvieš novinky ohľadom koncertov. dííík. http://bandzone.cz/find
Ahoj zveme tě k poslechu našeho nového singlu VLCI a třeba i dalších našich písní pokud se zalíbí. Slainte a vítr do plachet! http://bandzone.cz/piratesofthepubs 7.4 ve Vagonu!
Krásné dobré ráno,
velice ráda bych Tě pozvala na stránku naší kapely Emerald Shine, hrající symphonic/folk metal s použitím nástrojů jako harfa, flétna a nově housle.
http://bandzone.cz/emeraldshine
Nedávno jsme zveřejnili první dvě demopísně, třeba se zalíbí. Poslechem a případným komentářem budeme moc potěšeni!
Díky za pozornost. Přeji příjemný poslech! :-)
Leena
Ahoj! Naše aktuální novinka Smíření je nasazena v Hitparádě Rádia Bonton, podpoř Motorband svým hlasem na http://www.radiobonton.cz/cs/index… .Hlasovat lze každý den. Předem děkujeme za podporu!!
Ahoj, na našem profilu je k ochutnání nový lektvar DAMNATION. Uvítáme případný názor. Stay heavy!!!
Ahoj, koukněte na náš novej klip, ve kterém si zahrál i Kuba Ryba z Rybiček 48.. Díky, mějte se krásně a jestli rušíme, tak soráááč... zdraví kluci z bonebroke.
http://bandzone.cz/bonebroke?at=video…
http://www.facebook.com/bonebroke
Ahoj, právě vydáváme nové album "Jsem někdo jiný" a rádi bychom tě pozvali na náš profil k poslechu několika nových skladeb z tohoto čerstvého CD.
Budeme rádi, když nám napíšeš i svůj názor. :-)
Měj se.
Darkil - www.bandzone.cz/darkil