Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Emerald Shine metal / Nový Jičín

„3. 6. FishFest Rybí (Novojičínsko)!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Rainy Night- Beneath the Stars EP (2016) 2 255 ×
  • Neverending Fantasy- Beneath the Stars EP (2016) 1 122 ×
  • Frozen Empire- Beneath the Stars EP (2016) 941 ×
  • Dance Beneath the Stars- Beneath the Stars EP (2016) 820 ×

Novinky

:-( Loučíme se se...

... Štěpánem. Našeho screamera, growlera, zkrátka uřvaného dredáče :D, chce osud jinde. Poslední společný koncert si tak dáme dnes večer, na akci Witch Hunt Metal Night v pražské Modré Vopici. Štěpánovo vyjádření k věci si můžete přečíst pod obrázkem.

Kámo, děkujeme za tříletou spolupráci plnou zážitků. Budeš nám chybět nejen jako spoluhráč, ale taky jako kamarád, člen bandy. Počítáme nicméně s nějakým tím hostováním do budoucna, takže se na pódiu ještě určitě potkáme. :)

A jak to bude s Emerald Shine dál? V kapele nás nyní zbývá šest. Rozhodli jsme se, že v tomto počtu zkusíme pokračovat a nového zpěváka (alespoň prozatím) hledat nebudeme. Někteří z našich instrumentalistů totiž mají, kromě šikovných prstů, také příjemnou barvu hlasu, a tak se tito pánové ujmou čistých vokálů. Kromě toho jsme v hrdlech některých našich členů (a možná budete překvapeni, o koho se jedná :D) objevili dřímající nas*ané bestie, takže ani o drsnější hlasové projevy nebude naše hudba ochuzena. Mometálně je nová pěvecká sekce Emerald Shine ve stádiu experimentů a nacvičování, ale již 3. 6. zřejmě vylezeme na veřejnost a ukážeme, jak nám to nyní zpívá. Více info brzy, zatím prozradíme, že půjde o akci na domácí půdě. :)

Tak zatím... A dnes večer si to naposledy užijeme v dosavadní sestavě! \m/

Štěpán o svém odchodu:

„Všechno jednou, žel Bohu, končí. S těžkým srdcem vám všem fanouškům a příznivcům Emerald Shine musím oznámit, že končím na postu zpěváka, řváče, křiklouna a hajpovače. Byly to nesmírně zábavné a skvělé roky v životě mladého muzikanta. V kapele jsem fungoval od roku 2014, ať už na postu kytaristy a občasného vokalisty, či později i houslisty, až nakonec growlera/screamera. Tři nádherná léta, která mi přinesla mnoho zkušeností a nových dovedností, které stopro ještě využiji v mých ostatních a nových projektech/kapelách. Jinými slovy, s vámi jsem se o dost více naučil zpívat než v mých 19 letech, kdy jsem v kapele začal a zněl jsem jak ten taťulda, co se na Masters snaží zpívat Inis Monu s trojkou v žíle.

Povinnosti a životní události mě táhnou do jiného zákoutí České republiky. S kapelou Emerald Shine jsem však neskončil úplně nadobro, spolupráci již máme nějakou "předdomluvenou", takže se snad ještě někdy potkám i s vámi!

Poslední koncert, kde budu ještě oficiálním členem Emerald Shine, nás s bandou čeká v Praze 29. dubna, tudíž tuto sobotu. Doufám, že se tam s vámi uvidím!

Ještě jednou, DÍKY MOC!!!

Let the Emerald Shine!“


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »