Bárt - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Bárt Muž, 39 let / Písek

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Bárt si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

MAHDIES.COM

Jako ten tone port je fakt masakr;-) já si asi koupim ten základní s jednim vstupem na trénink... za 1600kč zvukovka bez latence? masakr:-) akorát si myslim že pro tvoje home studio by byla lepší ux2 protože má navíc ještě phantomový napájení až si kopíš studiovej mikrofon... každopádně sem poslouchal ty 2 nový songy a zní to fakt krutě;-) (no jo mesa solo a 1960:-D) domlouval sem se s Vánou že by bylo dobrý udělat ty zpěvy u mě, když už chcete dělat demáč, protože ty zpěvy nemáš ještě zmáknutý... ale jak chcete :-P

Rattle Bucket

Čau Bárte!! Tak se už člověče taky těšíme do Tachova a věříme, že to bude masakr večírek!!;-) Zatim čuzz a naviděnou ve sportbaru!! Tom -RB-

MAHDIES.COM

Cuzz dík za nic neříkající comment:-P jinak mi Vána posílal nový gensuibaku a zní to dobře - co máš za ten toneport? Já mam ted UX2 půjčenou ale ještě sem to pořádně nezkoušel ale koukam že to hraje celkem drsně:-) Každopádně počítejte s váma na ten klip že uděláme... 8-) Mahdies

Pascal

Cago...a delas to v Cubase nebo Nuendu? V nicem jinym jsem to zatim nedelal, takze bych ti asi neporadil ale jakmile se k tomu dostanu poslu ti do mailu nejaky screenshoty...takhle nevim jak to vysvetlit... skladas to de fakto v midi v "notach" a v ty stope napr. v Cubase, kde mas bici, musis mit natahlou mapu tech samplu, ja EZD, ty AD, a ta mapa ti pretahne tvoje zapsany noty do zvuku jednotlivejch bubnu.... Shit, ze to ale umim vysvetlit co :-DD Pockej na ty screenshoty :-D

1 2 3 4 5 6810131620242831343638 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55