MAHDIES.COM
Jako ten tone port je fakt masakr;-) já si asi koupim ten základní s jednim vstupem na trénink... za 1600kč zvukovka bez latence? masakr:-) akorát si myslim že pro tvoje home studio by byla lepší ux2 protože má navíc ještě phantomový napájení až si kopíš studiovej mikrofon... každopádně sem poslouchal ty 2 nový songy a zní to fakt krutě;-) (no jo mesa solo a 1960:-D) domlouval sem se s Vánou že by bylo dobrý udělat ty zpěvy u mě, když už chcete dělat demáč, protože ty zpěvy nemáš ještě zmáknutý... ale jak chcete :-P














![Profilový obrázek SWY [Corposant]](https://bzmedia.cz/fan/sw/swy/gallery/profile.default/GxrEzsctiNpByfuK6ETRZ3pK5_wuBTOa.jpg)








