Calidad
Čau Bárte. Zdravíme tede i kapelu Neurotic Machinery a i kapelu Born in Pripyat. Děkujeme za přidání. Doufám, že se potkáme někdy na společné stage...
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čau Bárte. Zdravíme tede i kapelu Neurotic Machinery a i kapelu Born in Pripyat. Děkujeme za přidání. Doufám, že se potkáme někdy na společné stage...
No to bys měl :)
schizmo & BA crew
Ahoj Bárte,
BRUTAL ASSAULT open air fest je konečně na bandzone! Staň se spřátelenou osobou, sleduj novinky a zapoj se do debaty!
Budem rádi, když navštívíš náš profil a zanecháš vzkaz!
schizmo & BA crew
Telefoun zasílám eletronickou počtou.
Zdarec Bárte, jelikož Tě máme mezi fanoušky na našem profilu čehož si velmi vážíme, tak informujeme o přidání nových skladeb z připravovaného CD
Nechť Tě štěstí provází a užij si poslech
Ahoj Bárte, chcetš-li nás podpořit a netrpíš-li zrovna sběratelskou vášní (přesto ten digipack za to stojí), tak si můžeš naše nové album stáhnout i na i-legalne.cz Negative Face
Hej Bárte seš dobrá kunda :-P :D
Lubin je prasák hlavně, když do sebe naláme půlitrovku absintu :). Však Vám to hrálo taky perfektně! Už se těším na Lampíznu.
rip
Ty tu ty fotky střídáš jak na běžícím páse:-D Sluší ti to
Zdarec, DÍKY za podporu na druhý konec republiky!!!MC