Boycott
Děkujeme za přisání a na kalbě zdaaaareCZ
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Děkujeme za přisání a na kalbě zdaaaareCZ
Tak to sem si pěkně nasral do bot, no nic no.
Ty máš tu flašku jistou. Dík jak cyp za hlas.666
Zdar Bařko,
Chtěli bysme se Ti pochlubit naší novou "palbou" ze studia, což znamená, že sme konečně natočili naší PRVNÍ DESKU!!
Na vydání a křtu už se houževnatě maká a lehká ochutnávka z naší nahrávky je na našem profilu, tak pokud budeš mít chuť.......
Měj se a budem moc rádi, když se Ti naše "hudební porno" bude líbit.
BOGOKLAN
Ahoj náš věrný fando. Máme na tebe velikou, převelikou prosbu. :) Prostě a jasně bez okolků.
Chceme tvůj hlas. :) Ano. Je to tak. Sklepmaster soutěží o účast na skvělém, veleskvělém metalovém festu, METALFESTU. A každý hlas má pro nás cenu zlata.
Proto pokud tě můžeme připravit o pár minutek tvého času, zaskoč k nám na profil, kde se dozvíš všechno důležité info.
Samozřejmě to nebude zadarmo. Za svůj hlas můžeš vyhrát naše CD, nebo láhev lahodného sklepmastera. Takže pls věnuj nám malou chvilku.
A sry za spam. :)
Ahoj Bařko, kdyby sis chtěla poslechnout naše srandovní písničky, nebo nás poslat do prdele za tenhle trapnej spam tak obojí můžeš na našem profilu. Měj se a mej se
Cus!
vsak moria ma byt cela o dojmu a pocitech...pokud to funguje tak je to spravne...:-) Dojebavek je nekdy zapotrebi aby jsme si dokazali vychuutnat ty pekne chvile....diky za koment...
Pozdrav pán Bůh =) všecko nej do nového roku. Přijď ten nový rok s náma oslavit na našem prvním koncertě v letošním roce, už tento pátek v opavské 13 =)
Pozdrav pán Bůh =) všecko nej do nového roku. Přijď ten nový rok s náma oslavit na našem prvním koncertě v letošním roce, už tento pátek v opavské 13 =)
Možná už zítra!