Boycott - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Boycott metalcore-death / Ostrava

„MenopauzA“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

RESURRECTION OF EVIL

Upraveno:

Otevřete oči a nebojte se pravdy!

Po delší obě, kdy klan nevystupoval a uvedl se do stavu hybernace, se opět vracíme terorizovat všechny negativní činitele na naší Zemi. Během našeho kryogenního spánku se nasbíralo hodně smetí, které upravujeme a hoblujeme do tvaru brutálního Hc/Deathcore, které by mělo (ne)přímo navazovat na "temnou stranu undergroundu".

.      .      .


Chceme také vyrovnat deficit, který jsme způsobili, a proto intenzivně sháníme koncerty a festivaly, na kterých bychom prostřednictvím našich playlistů dostali naši tvorbu k vám, našim fanouškům. Proto, kdybyste někdo věděli o nějaké akci, kontaktujte kohokoliv ze členů kapely. Určitě to náležitě oceníme.

.      .      . 

Facebook Link: http://www.facebook.com/pages/BoycoTT/93114534940

KBZ!!!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
V porotě Derrick Green ze Sepultury.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Zobrazit všechny názory »