Akline
Ahoj andyku, zveme Tě k poslechu našich písniček..měj se fajn. M.
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj andyku, zveme Tě k poslechu našich písniček..měj se fajn. M.
přidávám též... a omlouvám se za zpoždění... hehe.
ahoj andyk kukni si nas profil :)
mozno sa ti zapacime :) z pozdrawom SCO
dík za přidání. velmi si vážíme tvé přízně nebo tvého překliknutí...:)
Ahoj Andyku. Jménem kapely ti vynčuju hezkého dne a zcela neomaleně a bez servítek tě zvu na návštěvu našeho profilu (smajlík, co se usmívá)
Zdravíme tě Andyku a děkujeme za přidání. V každém případku tě zveme na Ňáfafest 2009, který se bude konat 18.4. a s největší pravděpodobností to vypadá na Slatiny. Bude Killerpanda, Bludy a další........Určitě přijeď!
Ahoj Andyku :-)
CHEKUJ GREAT TOUR of GOODFELLAS
+ NEW Live Songs !!!
www.bandzone.cz/goodfellas
PS: Píseň Old Matches se dostala do KVRM 2009
hlasujte po vložení emailu na : www.kvrm.cz/content.php?page=30
Dekujeme ti za pochvalu a za pridani :-)
Hell-o náš njů fan
bůh zapracoval, (jak to v čechách bývá:-)...prej) šel na kreditce ze trocha do mínusu..a!!!???? MODEL BAZAAR zase udělal další božsky sledovaný krůček směrem hore v soutěži Jack Daniel´s Talent Scouting...tudíž se teď nacházíme v již více opěvované první osmičce:-) takže opět záleží na tvé božsky pozlacené ručce která krom toho že může nás skromné vyvézt do nebeských výšin, může tebe odeslat do země zaslíbené USA(kdysi dávno: dolar už je dost nízko POZN. aut.)ať už s námi či bez nás:-)
Zde můžes po registraci každý den dát jeden svůj..ale přímo BOŽSKÝ hlas.
http://www.jackdanielsmusic.cz/Default.…
Aby toho nebylo málo ve středu 4.3. jsme opět velmi skromě hosti pořadu ROCKLE ovšem rozdíl od minulé návštěvy je ten, že tam budeme HRÁT LIVE ..ano trošku nervičky makaj jak to jakože pude ale strejda Lexaurinek to snad ňák zmákne. ONLINE od 20:00 na http://www.rozhlas.cz/audio/vysilani/#.…
A Nakonec
5.3. V Brně na Melodce Pressýčkový křest
Kloubouku si věř, že věru vážíme tak jako Věry váživší namouvěru víc, však v citovém měřítku není to proti tobě nic ;-) Nyní zdraví za kolonisty druhá polovina k první polovině Matějů a mává ti těšení na 24. duben, kdy budem ne za kamny, nýbrž bez hany v kavárně rokové prorokovat hudbu svou. Olalí :-)