Egotrip
Ahoj A.M.D. dík za přidání - moc ci toho ceníme !!!
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj A.M.D. dík za přidání - moc ci toho ceníme !!!
nezname, to my jen tak, abys nekdy prisla na koncert treba
Zdárek A.M.D.!
přesně po dvou letech od první, nám dneska vyšla u Cecek records druhá dlouhohrající deska Není co řeshit.. na našem profilu najdeš 4 ukázky, tak poslouchej a objednávej za krásnou cenu 99 pěněz! Případne zajdi na nějakej koncert, kde budem placku prodávat, nebo rovnou na křest, kterej se uskuteční 21.10.2008 v pražskym Rock Café, vstup bude zdarma!:) maj sa fajn, tvoje
zakázanÝovoce
no to bud ráda že jsi nas neviděla nějak se to neyvedlo no byl jsem tam jen naotočku měl ještě jednu akci s druhou kapelou a tak.no a zjistil jsem že už to není pro mě hodně punku a málo ska
ahoj tak co byla jsi na pod parou???
Ahoj A.M.D. ;) Pošli SMSku s textem ROCKLIGA HLAS 1 na číslo 900 09 06. Hlasování probíhá od 26.8. 0:00 hod. do 30.8. 24:00 hod. Dej tak hlas naší kapelce Hangover Painters ...přece nenecháš vyhrát nějaký EMOce :-D :-b Za zaslané SMS předem moc dík!
nazdarek!!!! vrela vdaka za add :D hrozne sa z toho tesime ze sa z nas niekto tesi :D nech sa ti dariiii a mozno niekedy vo velkych hamroch :D ma seeee
Neznamená to ale, že venku nebude taky sranda...............a malá zkušebna dovoluje třít své tělo o cizí a to my oslíci moc rádi.
ahoj, ano presne tam..a vypada to ze budem hrat nak docela brzo treba v 6..
cezt, 22.8. bude v Liberci na Harcove velkolepa akce libereckych kapel.. naky info u nas na profilu..