lofas
zadny okno jsem nemel :D sproste mi ji vzali :p ale jinak ti vynahradim tamto okno :)
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zadny okno jsem nemel :D sproste mi ji vzali :p ale jinak ti vynahradim tamto okno :)
mikina nalezena :D ale nez se ke mne dostane, tak to bude trvat jeste dlouho :D. tak hlavne ze sis to uzila :) ja se mozna ted podivam na Melnik, uz jim tam ten svuj prijezd slibuju dlouho :D
o tom planu vubec nevim a dneska mi slohli mikinu, jsem naky nasrany :(
Ahoj, se omlouvam, ze jsem nejak se ti stratil, jsem se vozral desne a chtel jsem ti rict ze jdu do Staminy, nehlede na to, ze mam okno :D:D:D
Ahoj
Rádi bychom tebe a tvé přátele pozvali na náš festival Blody Lake Open Air.
Více na http://bandzone.cz/fan/bloodylakefest
nebo http://bloodylakeopenair.webnode.cz/
Díky za podporu
Incarnate
Discoteque ! :D
14.7. koncik!!!
moc moc moc moc velmi dakujeme...ozaj moc moc vela... skutocne teda velmiiii:)
Ahoja ta třešňovice byla ňamka :)) pozdravuj všechny !!!
Holy, díky za hluboké bezvědomí...:)