Pirates of the Pubs
Ahoj .. zveme tě k poslechu našich nových singlů VLCI a IRISH MUSIC HEART
a třeba i dalších našich písní pokud se zalíbí. Slainte a vítr do plachet !!!
Pirates of the Pubs
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj .. zveme tě k poslechu našich nových singlů VLCI a IRISH MUSIC HEART
a třeba i dalších našich písní pokud se zalíbí. Slainte a vítr do plachet !!!
Pirates of the Pubs
Uctivá poklona. Zvu tě na svůj profil, jsem něco jako písničkář a jsem z jedný prdele u Karlovejch Varů. Moje tvorba je slušně řečeno trochu divná, ale občas to někomu vyhovuje, třeba to bude zrovna tvůj případ... :-) http://bandzone.cz/marekborsky
Čuzzz...pokud budeš mít zájem, čekni tohle, jsme zvědaví na názor ;) http://bandzone.cz/onegigheroes
Ahoj!
Melodic metalcorova kapela z Košíc a pozýva na svoj profil.
Neváhaj, vypočuj, poprípade nejaký ten lajčík na knihe ksichtov tiež nezamrzí ;).
Must hear!!!~~~~>>>>> http://bandzone.cz/meredithband <<<<<~~~~~
Ahoj,
Rádi bychom Tě pozvali na koncert 2. 2. v klubu HooDoo ( www.hoodooclub.cz ). Bude to speciální show k šestému výročí kapely Mindwork a také oslava nového alba "Eterea". Zazní extra dlouhý set se skladbami, které dosud živě nezazněly a dojde i na pár překvapení! Vystoupí kapely MINDWORK, ABSTRACT ESSENCE a MINORITY SOUND.
Takže: 2. 2., HooDoo, Korunní 106, 20:00, vstup 100,- a pokud budeš mít na ruce pásku z Winter Metal Attack (19. 1., Nová Chmelnice), zaplatíš pouze 50,-!
SWEET LEOPARD jsou zpět!!!! Nejlepší česká Rock'n'Roll-ová kapela!!! http://bandzone.cz/sweetleopard
Ahoj, jsme nová ústecká kapela Wertex. Chtěli bychom Tě pozvat na náš profil, kde si můžeš poslechnout nově nahrané songy. Budeme moc rádi za tvůj případný názor a když se staneš fanouškem. Mockrát děkujeme. Měj se pěkně! :-) www.bandzone.cz/wertex
Čau, čau, čau, čau, čau!
Pojď se podívat na www.bandzone.cz/stormess a poslechni ukázky z naší nový desky!! :)
A pokud se ti to bude líbit (a že snad jakože bude), tak si nás koukej přidat mezi oblíbený a doraž na nějakej koncert!!!
Ahoj, Stormess! :)
Ahoj. Zdraví tě mladá crossoverová banda z Litoměřicka, která má v plánu 24.2. 2012 vpadnout do Prahy! Přesněji zahrajeme v Music city clubu ve Vysočanech! Všechno začíná od 19:30 a vstup je pouhých 50.-Kč. Mrkni na náš profil, kde si můžeš poslechnout naše nové CD. To abys věděl(a), co tě tam může čekat ;-) Přijď nás podpořit. Díky NC!
Čaues, chtěli bychom tě pozvat na ukázku z nového alba goregrindové chásky CARNAL DIAFRAGMA-Planet Of Children´s Heads.budem rádi,za tvůj koment.
info:www.bandzone.cz/carnaldiafragma
www.myspace.com/carnaldiafragma
www.carnaldiafragma.wz.cz
http://www.facebook.com/pages/Carnal…