Monkey Business - Úvod | Bandzone.cz

Monkey Business funk-r&b / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Time for the payback
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Monkey Business & Glenn Hughes(Ex Deep Purple,Black Sabbath)

Po úspěšné podzimní části turné JIŽ TÝDEN JSME JEDNA ZE 198 NEJLEPŠÍCH KAPEL NA SVĚTĚ TOUR 2008 se skupina Monkey Business pilně připravuje na svůj tradiční Vánoční koncert ve Velkém sále pražské Lucerny,který je tentokrát  již 10.prosince.

Skupina slibuje opět skvělou show,neodmyslitelně podpořenou originálními kostýmy a zajímavými hosty.Koncert tentokrát zahájí Tereza Černochová se skupinou Showstation a poté už vše bude pevně v rukou Monkey Business.Na podium se v plné síle opět vrátí již dvojnásobná matka Tonya Graves,která měla poslední tři měsíce kratší rodičovskou přestávku.Hlavním hostem večera však bude Glenn Hughes,bývalý basista,ale hlavně vynikající zpěvák legendárních Deep Purple,který s Monkey Business již spolupracoval na albu Kiss Me On My Ego.Jeho diskografie je pozoruhodně pestrá a dlouhá,v 80.letech hrál také s Black Sabbath a v současné době s Chadem Smithem a Davem NavarremRed Hot Chili Peppers.Aktuální novinkou je,že Glenn je se svojí poslední sólovou deskou First Underground Nuclear Kitchen nominován na americké Grammy.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Rosrock

...NĚCO MU STOUPLO DO HLAVY .... TV KOMERCE CHYTRÝ VŠEZNÁLEC
- JINAK POTVRZUJI NÁZOR-Y
JOO
21.5.2020 v 17:29
--
Karlštejnský Mazec
16.8.2016 v 0:00
----------------------------------------

Bez profilu

JOO

Podle zpěváka Matěje Rupperta z kapely Monkey Business je na koronaviru špatné hlavně to, jak snadno si lidé nechali ukrajovat svobodu. Babiš ho prý naštval, když nejmenoval do čela krizového štábu Jana Hamáčka. A nelíbil se mu ani zákaz cestování. „Oni zavřeli hranice obousměrně! Tady končí veškerá legrace!“RUPERTE-ZPÍVAT TO TI JDE ,ALE JSI KOKOT!!! MĚL BY JSI DĚKOVAT OBYČEJNÝM LIDEM ,ŽE NA VAŠE VYSTOUPENÍ CHODÍ!!! ASI V PALICI MÁŠ JEN A JEN PILINY...........KOKOTKO

Více zde: https://jsi-li-za.webnode.cz/postrehy/

Zobrazit všechny názory