Faith Inside - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Faith Inside metalcore-hardcore / Olomouc

„Kapela ukončila svou činnost - díky všem!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Konec..

Přátelé, kamarádi, fandové a fanynky, chtěli bychom vám všem poděkovat za podporu za celou dobu fungování kapely. Bohužel musíme oznámit, že jsme se po vzájemné přátelské dohodě, rozhodli ukončit činnost kapely Faith Inside. Během hraní jsme získali spoustu cenných zkušeností, poznali jsme spoustu výborných kapel a skvělých lidí. Jsme za to vděční. Děkujeme. S hudbou nikdo z nás ovšem nekončí. Rozjíždíme nové projekty, uvidíme, třeba se naše hudební cesty opět spojí. Nechme se překvapit. 


Za Faith Inside,
Tom


Bandzone Rock Max 12

Zapojili jsme se do soutěže Bandzone Rock Max 12 a jelikož dneska začlo hlasování, byli bychom rádi za každý váš hlas! Pošlete sms ve tvaru: RX KAPELA FAITH INSIDE na číslo 900 06 09! Hlasujte jako diví a pomozte nám dostat se aspoň do druhého kola ;) Za každý hlas vám budeme vděční jak cyp! :) 

http://www.rockmax.cz/bandzone-rock-max-12/

Btw. už jste si stáhli naše nové EP? Můžete stahovat přímo tady nebo http://faithinside.bandcamp.com/


EP JE VENKU!

Upraveno:

Famfáry! Nebudu zbytečně zdržovat. Naše EPčko je konečně venku ve finální podobě! Byl to dlouhý proces, ale doufáme, že výsledek stojí za to! Díky Pétikovi Janošíkovi, že si s tím hrál tak dlouho a postaral se o všechny výborný věci, počínaje nachos a subdropy, nahráváním a pytlem konče.

Poslouchat můžete na našem bandzone profilu ( www.bandzone.cz/faithinside ) nebo na bandpage ( http://faithinside.bandcamp.com/ ), kde si EPčko můžete celé stáhnout zadáčo. To je férový, ne? ;)

Songy jsou k poslechu taky na youtube, tak přátelé, kamarádi, fanoušci, sdílejte a pomozte nám dostat nahrávku pořádně mezi lidi J

http://www.youtube.com/watch?v=kovGRV4LZrI

P.S. Přišly vajíčka i nová verze songu Unbound!