Fabian Berka - Úvod | Bandzone.cz

Fabian Berka folk-pop / Jindřichův Hradec

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Má milá
  Nezařazeno
 • Julie
  Nezařazeno
 • Zůstaň má
  Nezařazeno
 • Šediny
  Zápletky
 • Zápletky
  Zápletky
 • Samizdat
  Zápletky
 • Stále mám čas
  Zápletky

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

ARTový videoklip k písni Vesmírně

Vztah je krásná, ale křehká věc. Je potřeba jej budovat, ctít, hýčkat a neustále udržovat v žáru. Samozřejmě chladné vody života to někdy komplikují. Pokud se vám to někdy stalo nebo aktuálně děje, tak přesně pro vás je píseň Vesmírně. Jsme všichni na jednom kluzišti, i když každý na své kře.

Youtube Video 2nkgBMLRZfUYoutube Video 2nkgBMLRZfU

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

jkon

Ufňukané zoufale neoriginální písně cílící na náctileté holky. Hudba plytká bez špetky vlastní nápaditosti, takovýto pop nic nového nepřináší. A texty jsou kapitola sama pro sebe, vůbec nic nového se nedozvíme, jen neustálé lamentování o nepovedených láskách, navíc plné klišé, stokrát slyšených frází a rýmů jak ze slabikáře. Kňůůů ona mě nechce, rozešla se mnou, fňuk, fňuk. Děs běs, ultimátní masakr. No nic, odpusťme našemu hrdinovi že kdy začal „dělat muziku“, určitě to nemyslel zle.

Podraz na Druhou

Jsi třída! Nechápu, jakto že tě nehrají rádia. Jednoduchá, krásná muzika.. a v jednoduchosti je krása. Bylo by nám ctí tě někdy do budoucna pozvat na naší show jako hosta. V našem úzkém okruhu přátel jsi taková naše modla, ačkoliv jsme rockeři jako řemen. A Zůstaň má.. ten flák od Tebe znám ještě jako od Funnyho. Tuším rok 2012. Hodně štěstí a hobluj! :)

Zobrazit všechny názory