Fabian Berka - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Fabian Berka folk-pop / Jindřichův Hradec

„Videoklip k písni Má milá je online!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Oficiální Bandzone účet písničkáře Fabiána Berky

Bio a historie

Jsem písničkář, který se snaží kouzlit se svými písněmi a looper pedálem. Můžete být součástí fotoalba mých zážitků, které jsou převedeny do not a veršů. 

Na koncertech se vždy snažím všechnu energii mířit směrem k publiku a vytvořit tak jedinečnou atmosféru. O tom hudba je, bez posluchačů by totiž nebylo možné tyto příběhy psané životem udržovat naživu. 

Za svou hudební kariéru jsem měl možnost stát na pódiech jako předskokan hudebních těles Wohnout, Čechomor, Tomáš Klus, Pokáč, Civilní Obrana a další.. 

Můj Youtube profil aktuálně čítá téměř milion zhlédnutí a 5 tisíc sledujících, které jsem nasbíral za téměř 10 let existence profilu. Součástí je i zábavný obsah, livestreamy a záznamy z koncertů.