Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Fabian Berka folk-pop / Jindřichův Hradec

„Videoklip k písni JULIE je online!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

O mě?

Jelikož mám trochu literární chvilku, tak jsem se rozhodl přispět pár slovy jak vůbec mé hudební tělísko vzniklo. Asi nemá smysl vysvětlovat reprodukci, takže tu přeskočím. Vlastně už ve školce jsem táhnul ke klavíru a zpěvu, navštěvoval jsem sbor a jezdil na různé soutěže, bylo to fajn... Myslel jsem si, že na základce budu pokračovat, bohužel když jsem byl jediný kluk ve sboru, tak v tom věku sem to tak nebral, co bych těď za takový harém dal. Ze sboru jsem odešel a defakto přestal uplně zpívat, ani nevím proč, nebyl jsem tou dobou moc inteligentní, čas pro smích. Oukej, jdeme pokračovat. I když jsem nezpíval, tak jsem začal zase hrát na klavír, koupil jsem si malinké piánko asi za 200 stovky v lídlu a začal hrát. Neskutečně me to chytnulo a tak jsem začal navštěvovat Yamahu a potom i Zušku. Nakonec jsem od klavíru opustil jelikož když jsem chtěl zapůsobit na nějakou babu u ohně, tak bylo blbé říct, že hraji na klavír, ale bohužel ji to momentálně nemohu předvést, protože je sakra těžký a nemám ho sem jak dostat. Tak jsem dostal od našich kytaru, zprva jsem byl dost skeptický, jelikož jsem na ni neuměl a když mi něco nejde, tak mě to štve. Nakonec se to začalo zlepšovat a teď mohu už říct, že i nějaké ty táborové cajdáky zahraji. Kytara mě vlastně přimněla začít znova zpívat, protože je to u ní téměř nevyhnutelné. Hrát melodii i akordy zároveň u kytaru je mnohem těžší než na klavíru. 

První píseň jsem napsal repovou někdy před 8. lety a po poslechu mi došlo, že ze mě asi druhý Rytmus nebude, tak jsem to začal dávat dohromady s kytarou a ono nějak vyšlo. První píseň byla samozřeejmě o zlomeném srdčíku, jelikož ve 14. letech každý dítě ví co to znamená láska, tak to bylo i u mne. Přes několik desítek vypsaných propisek, popsaných sešitů jsem napsat pár věcí které jsou publikovatelné a můžete je najít třeba tady. To je  o mě asi všechno. Postupně to tady budu editovat, tak to můžete nějak pravidelnějc čekovat. 

Díky - Já