Zdar, moc díky za chválu, mějte se :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdar, moc díky za chválu, mějte se :)
Díky moc.At se daří, taky přídáváme.
caw,,jasne to by bolo o.k...dve akcie po sebe...Tak kedy to potvrdis napevno?5-teho hrame tiez koncert.Takze 4-teho u vas..o.k?kto este??
Caw,jasne zahrame radi ,len mi musis dat vcas vediet termin...v septembri 5 a 26 mame uz obsadene ,ale ten koniec augusta by isiel...Kedy by to malo byt?
Ked to tak pocuvam uz asi 5-ty krat ..musim vazne pochvalit a ten zakladny riff v tej prvej skladbe Vam teda vysiel ..je neskutocne poprdeli:DDD
Ked to bude vsetko take chytlave,tak parada.!!!respekt
Hello friends,no je to teda kurevskej námrd,ať vám to takhle dál sviští po strništi a snad někdy,někde live.
diky Jozo sme radi ze sa ti paci:)budu aj dalsie koncom leta:)zatial good luck a cuzes:)
chlapy fajne ste sa pochlapili konecne pocujem od vas nieco vlasne som vas videl na koncertoch niekedy hravat iba kopie ale od vtedy presiel dolhy cas
a nepodoba sa to vobec na Deep sens neviem co to mele ten Stevo
stevko dik za nazor:)aj ked si myslim ze je to dost odlisny styl ako DS...nato prides ked budes pocut dalsie songy:)a mimochodom sa zamysli najskor nad tym ze co je spam a potom nieco pis:):)nic proti:)cawes:)good luck:)
Dalsia kopia Deep sensu a este dokonca spamujete po celom Bandzone... ale inak pohode nic proti