Elka88 - Názory | Bandzone.cz

Elka88 hip hop / Klášterec nad Ohří

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • eLKa - Proto feat Mc Gey (produkce Fatte)
  Nezařazeno
 • 08. Tak Se Ptám ft. Rest
  Nezařazeno
 • 09. Poškození Cizí Věci ft. Tafrob
  Nezařazeno
 • Retrospekt - STAROSTliv(e)á (feat. eLKa)
  Nezařazeno
 • 08 Zrcadla
  Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

9D

Elka..zdravím tě bro.. no konec.. ???????? hafo mrdičky .. starý trueschooly . Klášterec???????? jestli sem jestenedky zajdeš, mohl bys mi odepsat,

potrebuju totiž

sehnat nějaký pořádný kontakty na beaty a prostě sem asi ready na to to začít pomaličku sekat.. díky..

Anthony Neff*

Zdravím. Jsme občanské sdružení MARI Records o.s. Nabízíme možnost využití nahrávacího studia, mix, mastering a videoprodukci. Je u nás možné nahrát opravdu vše, snad vyjma bicích. Studio je vybaveno například profesinálním lampovým mikrofonem Rode Classic 2, DAW kontrolerem M-Audio Projectmix, klávesami Casio CTK-700, apod. Hlavní předností našeho studia je především nízká cena a dobrá dostupnost v krajském městě Ústí nad Labem. Více o studiu na http://www.marirecords.com položka Studio.

Bez profilu

normál. prostě Standa!

eLKa.. jsi DIKTÁTOR! Pokračuj, sázej, a nenech to dělat debily.. snad právě y v ČR udržíš hip-hop na regulérní úrovni... škoda že jsi tak z daleka, jelikož lidi s takoými názory a neskutečnou flow tafdy u nás nemáme.. a to jsem si myslel že havířov bude možná časem vidět... ;-) máš respekt!

elka88

Zdravim vas hosi :) hele byla to pecka dlouho sem nevidel neco podobnyho :) urcite dam vedet az budu mit cestu a zajamujem :)