Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dresscode crossover-rock / Praha

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • V_PASTI 1 099 ×
  • PROBER_SE 843 ×

Novinky

Dámy a pánové, DĚKUJEME!!!

Upraveno:

V pátek 7. 9. 2012 DressCode oficiálně ukončili svou tour, v pražském RockCafé, kde ji v lednu 2009 začali. Kruh se uzavřel.

Tímto chceme vyjádřit obrovské DÍKY vám všem kamarádům a fanouškům, kteří jste u toho byli s námi, a to nejen v poslední pátek, ale celých pět let od roku 2007, kdy kapela vznikla, až do teď. Bez vás by to nešlo! Vaše podpora a důvěra bylo to, co nás drželo a hnalo dopředu! DĚKUJEME!

Děkujeme i všem kamarádům z kapel, se kterými jsme si mohli zahrát za skvělou muziku a skvělé mejdany.

Velké Díky patří i oběma našim bývalým bubeníkům - Majkovi, za to, že v březnu 2007 společně s Lukášem položili základy kapely DressCode, a samozřejmě za to, jak se parádně zhostil své role speciálního hosta na posledním koncertu. A Zrnovi, který kapelu po Majkově odchodu znovu nakopl a posunul na další level.

A v neposlední řadě, velké Díky patří i všem současným členům kapely DressCode, kteří vydrželi až do finále, a byli skvělí! Lucy, Pepe, Dave - obrovský respekt!

Jak se říká, něco končí proto, aby něco jiného začalo, a kdo ví, třeba se naše cesty znovu spojí...

Keep Rockin´...

Lukáš / DressCode


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »