Doubledecker - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Doubledecker rock-crossover / Vodňany

„Dvě nové, svěží pecky hotovy :-)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Texty k CD Znamení ke stažení zde!

Bio a historie

Vodňanská skupina DoubleDecker vznikla v září roku 2010. Její členové jsou ostřílení veteráni ze stále fungujících, opustivších, či rozpadnuvších útvarů . Během poměrně krátké doby zkoušení začala kapela vystupovat a v červenci 2011 vydala svou první nahrávku - EP s názvem Tvůj boj. Dalším studiovým zářezem se stala dlouhohrající deska s názvem Znamení, jejíž obsah můžete slyšet při našich koncertních vystoupeních. V roce 2012 byl do kapely přijat druhý kytarista - Walli, který nám byl velkou posilou:), leč koncertní termíny jeho kapely ATSI se začaly křížit s našimi a tak jsme tuto situaci vyřešili velice elegantně a hladce. Na jeho místo naskočil skvělý Vlastík Kamenský,kterého v létě 2016 střídá  stejně skvělý Rajce2. Krátce po křtu CD "III" nás opustil zakládající člen, basák, autor  a profesionální perfekcionalista Sad :-),  nezbývá, než vyseknout mu poklonu za to, co pro DD udělal a popřát mu mnoho štěstí na nových muzikantských - i nemuzikantských cestách. Na přelomu roku jsme přivítali v kapele basáka Jindru Hůrku, který se velice rychle a kvalitn ě zatáhnul a podílí se už na třetí nové skladbě, takže náš DVOUPATRÁK jede dál...:-)