Do Ludvíkovic se už těším,jen doufám,že nebudu stým fanouškem koncertu :-) Zatím jsem Vás naživo neviděl,ale naposlouchaný Vás mám . Takže v sobotu.
Seven akusticky - 19.6.26 - VIDOVSKÉ ROCKOBRANÍ
(Upraveno: )
V pátek 19.6.26 cca od 18.30 hodin zahrajeme akusticky na VIDOVSKÉM ROCKOBRANÍ !!!
Spolu s námi vystoupí kapela Steysky .
Těšíme se na vás !!!









