NEMO VAN DORN
Tak já hoši věším plakáty doufám že přijedete bo už mi vypadli nějaký kapely a to mi děsí :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tak já hoši věším plakáty doufám že přijedete bo už mi vypadli nějaký kapely a to mi děsí :D
proste dive - nejviic! tesim se na dalsi koncert!
M!
KDO TO BYL!?!?!?!
Někdo z Vás, naši milí příznivci, byl dvacetitisícím návštěvníkem tohoto profilu (a já to nebyl :)). Přiznejte se, holomci, kdo to udělal? :D
hráli jste perfektně :)
http://www.youtube.com/watch?v=DED3Cudb…
Mam 6 mist v aute Plzen - Praha a zpet na zitrejsi Meshuggah, zajemci volejte 777 062884
ani nahodou nechci urazit, ale na tom krestu sem cejtil jakoby lehkou nejistotu.. neslapalo to proste tak, jako v sobotu, zdalo se mi. ono taky kdyz ste hrali prvni, to neni nic extra, lidi sou vlazny, znam to taky... nebo mozna byla chyba na opacny strane.. ze bych se vyhulil vic, nez bylo zdravo? nevim:)))
na defestu ale luxusni hraci cas, takze to taky udela svoje. lidi byli roztanceny a me se proste libi ten tvuj projev, jak vzdycky po pisnicce nasadis rohlik na xichte a vsichni te milujou:))) zkratka vybornej vykon, jen tak dal!!
ahoj DIVE, super proste vcera dobry, nejvic, spolu s ION AT AN nejlepsi vykon a atmosfera festu.