No zdar chlapáci! To já děkuju za skvělej večírek v Plzni a taky musím pochválit! Parádně jsem si vás tam užil!!! DIVE je synonymem nápaditosti a hudby, která se mi opravdu líbí. Tak v Brně zdar -> tam to společně s Insanií rozsekáme. :-)))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
No zdar chlapáci! To já děkuju za skvělej večírek v Plzni a taky musím pochválit! Parádně jsem si vás tam užil!!! DIVE je synonymem nápaditosti a hudby, která se mi opravdu líbí. Tak v Brně zdar -> tam to společně s Insanií rozsekáme. :-)))
Skutečně neskutečná kvalita.... In-Facted je skvělá písnička. Trochu mi to připomíná starý dobrý SOADY.... kombinace různejch hudebních postupů, nálad a rozsah zpěvu. Jakože to je ale dobře... paráda !
Zdravíčko, psal jsem maila ohledně květnovýho koncertu v Neutrálu. Tak věřim, že došel. Kdyžtak mi klidně napište vyjádření na můj bandzone profil, ať můžu eventuelně co nejdříve dát do kupy plakáty a rozeslat je do světa ;). Thanks a ať to šlape.
čau kluci,
viděl sem Vás naživo prvně a bylo to mnohem lepší než sem čekal:) Hlavně zpěvákovi pochvala:)) Nové věci zněli zajímavě takže se těšim moc.
Zasílám link na fotky: http://www.photomusic.cz/report/217…
Včerejšek naprosto perfektní :) Jste prostě jedineční a dokonalí, už aby byl další koncert v Plzni :)
Těšíme se v sobotu do Plzně !!! A přidáváme se k Mírovi - co takhle pomalu nová deska? Zdraví PH
No, chlapi, Songs To Be Afraid Of uz mam sjety pomalu i pozpatku, chtelo by to nejaky nove nahrany material:) Nebude?:)
ju nou maj darlinks, aj kant lisn tu everytink det is on bendzoun..sou aj het tu uejt antil sambady šoud mi hau intristink ju ar :)
Cau, fotky z Motoraje:
http://www.photomusic.cz/report/201…