zaujímavé
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zaujímavé
poslouchám
cau kluci, konecne jsme se taky dokopali k zalozeni profilu na bz, doufam, ze si spolecne zase brzo zahrajem, mejte se fajn, richard
BANDZONE MI PÍŠE: Video "VZKAZ PRO HONZU A PAVLA O DISQUIETU", které jsi nahrál na profilu kapely DI S Q_UIE T bylo zamítnuto z následujících důvodů: "videa tohto typu (pozvanky, ukazky atd) bohuzel neschvalujeme".
6.5.2011 ve Strakonicích s Kool - Aid, Kicking Apricot
Takže si poslechněte Kool - Aid. A kdyžtak napište, jak se Vám líběj. Podle mého mají výbornej humor (text Careful with that axe Jack Torrance je poťiouchlej až běda) a vlastně hodně specifickej a jemně vypointovanej rukopis a cit pro aranž. Nic, co by Vás na první poslech šokovalo, to kouzlo je nenápadný, ale jistý. Těšíme se, jak budou znít na pódiu, protože z nahrávek to vypadá, že fungujou právě v nehlučným, pevným působení. Oni nebudou ta kapela, co si Vás získá tak, že rozmydlí bicí soupravu, zlomí si kytarama pár žeber, znečistí mikrofon krví a zneuctí ty, kdož jsou nepraví... u nich jde spíš o soustředěný mnutí... o
Zasekli je slabe slovo, proste jsem byla na kasi, ze jsem na zem nevidela:) Tak to napravime v Koline a na kasi bude cela kapela:))
Ahoj, ona radost opravdu byla:) vystoupení pod lampou bylo výborný, se Zero Sum jste skvělá dvojka:) já si navíc vytvořil slabost pro tu tvojí červenou Ibanezu. Chtěli jsme vás potom s mojí milou společnicí (ano, skrývá se pod nickem Figrin:) ) opít, ale nějak jsme se na baru zasekli se Zero Sum. tak snad jindy, v Praze či Plzni:) mějte se, a ať vám to dál hraje:)
Ahoj Disquiet, natočil jsem novej jarní song, doufám, že se vám bude líbit!
J
Byli ste vážně skvělí :) tak jak sem očekával možná spíš i víc ! :) Tak snad někdy zas ;)
moc povedenej plakat! akorat teda ten clovek na nem je prej desnej pozer... :)