Space Farmers - Úvod | Bandzone.cz

Space Farmers indie-rock / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Mobster
    Nezařazeno
  • Lee_2010_
    Nezařazeno
  • DEAD SPACE CHICKEN WITHOUT WINGS [DEMO EP ] (the hugo)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Saskič

Určitě nekončit...mě se váš styl dost líbí a bohužel se mi nepoštěstilo vás slyšet na živo třeba v lampě a byl bych rád kdyby se to ještě stalo. Trošku nad tím zapřemýšlejte jestli Vzdávat se je to pravý...určitě nejsem jediný komu se líbíte. =)

zvidaveucho

"Jabka nejsou na jabloni za dva dny", a tak bych s končením možná počkal. V únoru jsem vás slyšel a viděl v Lampě. Basa = není co dodat = supr, zpěv dobrý, ale chtělo by to trochu zapracovat s hlasem. Máš příjemný psychedelický podtón, bylo by zajímavé nechat ho víc "zaznít" + rytmické nápady kytara = parádní. Bicí - nějak mi tam neseděli, pokud to není úmysl - přeci jenom chtělo by to trochu víc, než jenom punkový rytmy; neodsuzuji, jenom po třetí skladbě to už byla nuda = žádné rytmické překvapení...Shrnutí: úvod v Lampě jsem nepochopil ... asi stud. Když jste skončili, zůstal jsem zvídavý kam se posunete dál, těšil se na další koncert... a ejhle, pokud to platí, tak vás už v Lampě asi neuslyšíme, škoda. Po tom, co Orchestra(lednový koncert) je vyvětraným vínem, Fire hledají cestu kam dál, přišli jste mi jako zajímavý projekt. Pokud skutečně ende dende, echo o nových byť sólových projektech by potěšilo;) ZU

Zobrazit všechny názory