Dehydrant - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dehydrant punk / Olomouc

„To je ta KAPELA, která nic nedělá...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 7

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
3 249
Poslechnuto skladeb
3 700
Profil registrován
17.1.2017

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv, Baskytara

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Další členové kapely

Dhdr. Ramstein Hvězda popová - kytara, zpěv
Dhdr. Mgr. Bonzo Koloběžka - bicí

Jinak my dobře víme, že nám to kolikrát nezní úplně špígl-nýgl, ale to je v pořádku, nejsme filharmonie :-D

Bio a historie

Zrození kapely DEHYDRANT aneb jak to vzniklo…

Kapelu jsme udělali jen jako recesi a dárek k 50tinám našeho kamaráda Jirky Chlapa. Jelikož jsme nečekali, s jakou odezvou v kladném slova smyslu se potážeme, rozhodli jsme se, že v naší recesi budeme pokračovat i když naše produkce původně neměla být dostupná uším veřejnosti. A tak nás tu máte.

Myšlenka, že něco provedeme, vznikla na čundru s Jirkou Chlapem v létě 2014. Hodili jsme hec, že musíme něco vymyslet, připravit a že mu prostě zahrajeme na narozkách. Od této doby jsme se při všelijakém debatování a formování kapely propíjeli rokem 2015 a jak nás postupně začal tlačit čas, mimo aktuální sestavu kapely napomohl i Patrik Veselský ke konečně kloudným výsledkům. Původní nadšení nám zůstalo a snažení se zúročilo, tudíž můžeme datovat realizaci a vznik Dehydrantu na jaře 2016. Od této doby začalo vymýšlení textů, zkoušení a příprava songů a všeho co k tomu patří (pár desítek piv nevyjímaje). Koncert na zmíněných narozeninách úspěšně proběhl 20. 5. 2016, což je tedy datum prvního jakéhosi poloveřejného vystoupení. Kladné ohlasy a pochvalná slova, samozřejmě mimo úžasnou atmosféru a naše nažhavený punkový srdíčko, nás nakoply k další tvorbě a myšlence zrealizovat další koncerty a vystoupení pro širší veřejnost. A teď už to tedy rozjedeme, ať je na světě legrace. Tak snad si nás budete moct vychutnat jak na internetu, tak živě a užijete si s námi tuhle dobře rozjetou jízdu.