Dark Angels - Novinky | Bandzone.cz

Dark Angels doom-gothic / České Budějovice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Poisonous Innocence
  Venomous Embrace
 • In Venomine
  Venomous Embrace
 • The Minion (2014)
  Embodiment of Grief
 • The Calling (2014)
  Embodiment of Grief
 • King Of Misery (2014)
  Embodiment of Grief
 • Fear Kills Me (2013)
  Bittersweet Devotion
 • Bittersweet (2013)
  Bittersweet Devotion
 • Insanity Within A Dream (2013)
  Bittersweet Devotion
 • My Dark World (2013)
  Bittersweet Devotion
1 2 3 4 5 681013162025303540444749 50 51 52 53

HONZA KAPÁK BUBENÍKEM DARK ANGELS

(Upraveno: )

Je nám velkou ctí vám oznámit, že naším novým bubeníkem se stal náš dobrý kamarád Honza Kapák, se kterým jsme se už před časem střetli v našem projektu After Rain. Honza je samozřejmě dlouholetý tahoun legendárních Avenger. V posledních letech mimo jiné figuruje také v řadách Master´s Hammer. Mimo to vlastní vyhlášené studio Hellsound!

S Honzou jsme už odehráli první dvě akce, na kterých jsme představili i novinky z připravované řadovky, která momentálně vzniká ve zmiňovaném Hellsoundu!!

CHARITATIVNÍ KONCERT NA PODPORU NOVÉHO CD

Ačkoliv je doba, kdy kluby a festivaly praskají ve švech a i undergroundové kapely si odnášejí z hraní šestimístné honoráře, je faktem, že nemáme ani floka :-)

Na začátku září nastupujeme do studia Hellsound, kde z nás Honza Kapák strhá kůži, abychom vám mohli nabídnout naši čtvrtou dlouhohrající desku. Samozřejmě nejlepší, co jsme kdy vyprodukovali! To je jisté :-)

Přemýšleli jsme nad nějakou formou crowdfundingu, ale došli jsme k tomu, že bychom vybrali kulový a akorát bychom byli v depresi... A tak jsme si řekli, že uspořádáme alespoň koncík. Charitativní koncík - na podporu našeho CD :-))) Uskuteční se 7. října v českobudějovickém Velbloudu.

Budeme opravdu moc rádi, když nás podpoříte svou účastí. Věřte, že na ug metalové scéně je každá stovka dobrá. Abychom ale vůbec pokryli náklady akce, musí vás být více než 30. Ano, je to dneska takřka nadlidský úkol, ale my vám věříme :-)

Co vám za to nabídneme? Naprosto speciální set, který se už nebude opakovat - přehrajeme vám naživo kompletně celou novou desku. V živé předpremiéře tak uslyšíte to, na co si ostatní budou muset ještě nějaký pátek počkat. Skladby zahrajeme v pořadí, v jakém budou na CD. Poté bude samozřejmě následoval klasický set. Narveme tedy do vás pořádnou dávku muziky, až už nás budete chtít z pódia vyhnat :-)

Vstupné bude 100 korun, ale můžete nás samozřejmě podpořit i šestimístnou sumou. Hněvat se nebudeme!

Vaši Dark Angels

P.S.: Samozřejmě budeme rádi, když nás podpoří i samotné kapely, a to svou účastí. Kdyby si večer někdo chtěl zahrát, aniž by si dělal nárok na charitativní výtěžek, budeme samozřejmě poctěni! Stačí nám písnout nebo v některé z budějckých knajp odchytit Kubu ;-)

1 2 3 4 5 681013162025303540444749 50 51 52 53