Cvokhaus - Novinky | Bandzone.cz

Cvokhaus crossover / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Nahý král - NEW SONG 2016!
  Nezařazeno
 • Vrána (Tady a teď, 2015)
  Nezařazeno
 • Zatracená (Tady a teď, 2015)
  Nezařazeno
 • Meditace (Tady a teď, 2015)
  Nezařazeno
 • Naděj (Tady a teď, 2015)
  Nezařazeno

Nahý král

Ahoj, rozhodli jsme se vyslat do éteru novou pecku z připravované desky - Nahý král! Připravujeme na tenhle song náš úplně první videoklip, tak nám držte palce, ať se to povede!

Léto s Cvoky :)

Ahoj, jak jste si jistě všimli, moc novinek sem nedáváme, pro aktuální dění jdi na https://www.facebook.com/cvokhausband . Zatím pro naši kapelu úžasné první léto, moc jsme si užili spoustu koncertů a festivalů a díky moc všem, kdo jste se přišli podívat a zaházet si hřívou :) 

Jinak máme krásnou novou plachtu s obrázkem od pana Slacking Lizzarda (viz. profilový obrázek), který nám bude dělat grafiku na novou desku, která vyjde ještě letos. Také připravujeme podzimní klubové tour s kapelou Skiff, tak snad nám to dobře vyjde a objedeme tu naši poblázněnou zemičku :) 

Pokud se vám nechce stahovat písničky po jedné nahoře v přehrávači, tak na jeden až dva kliky stáhnete celé album "Tady a teď" na ulož.to:

Debutové CD "Tady a teď" brzy v prodeji!

(Upraveno: )

Ahoj Bandzoňáci,

v přehrávači si teď můžete poslechnout pár tracků z právě dokončené debutové desky, které nese název "Tady a teď". Deska vyjde vylisovaná na CD nosičích v únoru a bude k dostání za lidovou cenu (prakticky náklady na médium) na našich koncertech nebo ji bude možné koupit přes naše webové stránky.

Pokud se vám hudba líbí, šiřte ji zdarma a kdo bude chtít kapelu podpořit, ať si koupí již zmiňovanou placku a přijde na koncert. 

Celé album můžete zdarma stáhnout zde:

Za Cvokhaus

Roman