Cvokhaus - Názory | Bandzone.cz

Cvokhaus crossover / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Nahý král - NEW SONG 2016!
  Nezařazeno
 • Vrána (Tady a teď, 2015)
  Nezařazeno
 • Zatracená (Tady a teď, 2015)
  Nezařazeno
 • Meditace (Tady a teď, 2015)
  Nezařazeno
 • Naděj (Tady a teď, 2015)
  Nezařazeno
Captcha obrázek
Bez profilu

Petr

Ahoj poslechl jsem si vás a mohl bych s vami zkusit zkousku Ja 24 let za sebou 4 roky koncertovani a aparaturu mam :) muj tel 774 644 637 dik

Cvokhaus

Rosťo a Léňo, ... některé akce vyjdou dobře, některé ne, bohužel nemáme křišťálovou kouli, ale s tím se holt musí počítat :-) každopádně díky moc za podporu :)

Bez profilu

Šebas

Nazdárek kluci. Myslím,že na koncert v Blansku dlouho nezapomenete,bohužel..ale my taky ne,hrali jste super. Je to asi hodně těžký,hrat naplno a podat dobrý výkon,když chybí lidi..Ale zvládli ste to skvěle. Díky. Rostˇa a Lena..jediný páreček na place. Mějte se

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Bez profilu

thesankix

Hudba super, peveckej projev se mi moc nelibi, ale na tom se da pracovat :-) Good luck guys

Tom Eight

Hudba sympatická, ale především velmi chválím vynikající texty. Hlavně skladba Meditace. Tak dobře napsané a hluboké texty už jsem dlouho nikde neslyšel! (když pominu vlastní tvorbu :)) Super.