Cute Kid - Úvod | Bandzone.cz

Cute Kid indie-pop / Brno

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

10. července 2006
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Sonic streams
    Nezařazeno
  • Miracle
    Nezařazeno
  • Challenging
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Cute Kid - dema

Vzhledem k tomu, že jsme se opravdu už definitivně rozpadli a že jsme nahráli ve studiu všehovšudy 4 písně, rozhodl jsem se zpřístupnit některé další písně Cute Kid ve formě mých domácích demo nahrávek zde na Bandzonu (lokace viz nadpis). Jsou to pouze pracovní demáče písní, takže je to docela lo-fi, texty ve svahilštině a zpěv občas lehce tápavý :-), ale doufám, že někoho to třeba potěší. Některé z těch písní jsme hráli na koncertech, ostatní se už z šuplíku na veřejnost (ba ani do zkušebny) nedostaly. Nakolik je to škoda, posuďte sami.

 

Pěkný poslech přeje OK.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

postudio

Já Vás našel až dnes a upřímně mě mrzí, že už nefungujete. Máte nějaké nové projekty? Ta melancholie, trošku z toho cítím Radiohead. Nic lepšího jsem v našem regionu neslyšel, velká škoda. Kdyby se něco děle, dejte vědět. Chci být u toho!

Bez profilu

PEtr

Čau kapelo,
zastupuji firmu Clubwash::Brno a rád bych Vaší kapele nabídnul možnost zkoušet v naší plně vybavené silent zkušebně s možností nahrávání, účastnit se Silent Jamu nebo rovnou koncertovat. V případě zájmu mě kontaktujte info@clubwash.cz
S přáním hezkého dne,
Petr Kocián

Zobrazit všechny názory