Ilona Csáková - Úvod | Bandzone.cz

Ilona Csáková pop / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Pořád jsem to já
    Nezařazeno
  • Družice
    Nezařazeno
  • Klíč k zázraku
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Milí přátelé...

I já jsem se rozhodla zaregistrovat na tyto stránky a přinášet vám novinky z mé tvorby. Jako první zde vkládám, pro mne osobně, velmi srdeční píseň, kterou jsem složila pro projekt Spokojené děti. Moje blízká kamarádka Aneta má skoro šestiletou postiženou holčičku Natálku a díky svému životnímu osudu a osobní zkušenosti založila projekt, který poskytuje rodinám handicapovaných dětí denní online informační servis. Velmi si vážím toho, že mne Aneta oslovila s nabídkou stát se patronkou jejího projektu a já jsem ráda, že jí mohu svým jménem podpořit. Na projektu mi osobně hodně záleží, možná právě i proto, že sama mám dvě zdravé děti a vím, jak těžké chvíle mnohdy rodiče postižených dětí prožívají.

A proto jsem se rozhodla složit pro Spokojené děti autorskou píseň, která má vyjadřovat podporu, porozumění a sounáležitost s rodinami postižených dětí. Jmenuje se Klíč k zázraku a slova napsal Jan Budař. Protože oba známe Anetu a svým způsobem s ní její osud sdílíme a prožíváme, výsledkem naší společné práce je píseň, která je velmi něžná, jemná, osobní a věřím, že všem rodinám přinese symbolickou podporu a pochopení. Tyto rodiny si bohužel svůj úděl samy nezvolily, každý den bojují za své dítě a doufají, že najdou svůj klíč k zázraku!

Přeji vám krásné předvánoční dny a doufám, že vám je zpříjemní i moje novinka – Klíč k zázraku.


Vaše Ilona Csáková

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Zdeněk

Ilona je naše nejlepší zpěvačka ona je milá a hezká

Bez profilu

amareto

ano paní Csáková, tak leda zraje na psychiatrii

Bez profilu

epron

Ilona Csáková dostala políček od legendy: Lidé jako ona jsou pitomci, myslí si Petr Janda

Zdroj: www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z…" class="nw">https://www.extra.cz/ilona-cs akova…

Zobrazit všechny názory