Aha! Tak ja jsem myslel ze jste uz davno mezi mima oblibenyma, tak ted uz definitivne cerne na bilem :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Aha! Tak ja jsem myslel ze jste uz davno mezi mima oblibenyma, tak ted uz definitivne cerne na bilem :)
Přidávám se k tomu spoluchlípníkovi hatinovi a taky vám chci moc poděkovat a pogratulovat ke skvělé akci, jak po stránce průběhu akce, tak po organizaci a hlavně po té muzikantské stránce.. vaše vystoupení jsem si naplno užíval pánové, už se těším na další mosh, tentokrát do té ovy :) See ya next week dudes !
Chlapi dekuju za vcerejsi akci, byla VYBORNA a uz se tesim do ostravy aneb: "az zapadne kotuc, budu padat slauchy" nejmenovany straznicky umelec...
Novej materiál zní hafa dobře..těším se až uslyším naživo...;-)
5.3.11 Znojmo-Gogo klub :) Budu tam!! to si nemůžu nechat ujít :)
Soutěž & ONLINE STREAMING nových songů kapely SMASHED FACE! Čekni náš profil a dozvíš se víc!
vysledky Vaseho setreni jasne znaci, ze 10 procent Vasich respondentu bylo z kapely sic.engine :D
díky moc kluci za pozvání, výborně jsme si to užili, byla skvělá atmosféra a během vašeho setu jsem si všiml, že začlo trochu drolit zdivo ;) nářez!
J./Inn
Čus chlapi, včera myslím vydařenej večer.Jsem rád, že jsem vás mohl vidět live.Ten váš set jsem fakt nepobral!Za mě, to co hrajete není můj šálek, ale to jak to hrajete....rytmy a vychytávečky, prostě UAAAAUU!!August Burn Red, jsem tam cítěl, co??:-))Mocnej RESPEKT!!Ještě jednou dík za pozvání!!!Hojas