Cool-ich - Úvod | Bandzone.cz

Cool-ich heavy-punk / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Jarin (živák 2019)
    Nezařazeno
  • ZasRána (živák 2019)
    Nezařazeno
  • Fet (živák 2019)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

No. 37

ČERVEN 2021

Echo pro pořádek všem spřízněným duším. Cool-ich žije! Tak jako pro všechny kapely byl i pro nás ten bláznivý covidový rok stopkou a jen umocnil již tak velkou pasivitu, se kterou se nám daří dlouhodobě fungovat :)

Teď tak nějak hibernujeme, ale během sobotního zasedání na lodi Kamina, jsme po létě naplánovali nějakou tu zkoušku… a třeba se zadaří v pořadí i 30 koncert pro ten náš výrazně melodický občas punk a někdy rock… který je sem tam vlastně tak nějak heavy.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

SuperDave

Včerejší výkon byl naprosto skvělej!!! Moc jste mě bavili! Už by to chtělo kulišácký cédo, aby jsme si my, skalní fanoušci, mohli přehrát "Záchody" třeba i na záchodě :)

Bez profilu

Klub Chicago 1930

Čau,
chtěli bysme nabídnout možnost vystoupení,
už tento pátek 24.8. Vás rádi uvidíme, pokuď máte co předvést
je pro Vás vyhrazen hodinový set.
V případě zájmu nás kontaktujte na mail.: subpop.cz@gmail.com
nebo tel. : +420 607849528
http://www.hzk.cz/

s pozdravem T. Bárta

Cool-ich

Zdravíme Grenta z éteru, děkujeme za kladné sympatie a nabídku hraní v Praze, rádi bychom získali podrobnější info, prosím zašli na email draby@seznam.cz bohužel nevíme jak jinak tě kontaktovat.

Zobrazit všechny názory