Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Cold Black Clown nu-metal-rock / Praha, ale členové různě - třeba hlavní trianglista:) je z MIAMI

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Save Your Souls 4 415 ×
  • Mistaken 8 278 ×
  • Infested 5 912 ×
  • Hunting For Stars 3 229 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info


Rock, tak trochu nu-metal... já tomu nejradši říkám sweet-numetal :) .. Zkrátka hudební projekt založený na tvůrčím úsilí dvou šílenců, elektronice, kytarách, rapu a ženském zpěvu.. yess

V momentální době ve fázi příprav živého projektu v plánovaném obsazení:

Sheavie (zpěv)
SadLuck (rap, výhledově druhá kytara:)
SwiCZ (klávesy, sampler)
Mahdies (kytara)
Pavlos (bicí)
... a chybějící basák :)

F.A.Q. (Č.K.D:)

1. Jenom kopírujete LP, neděláte nic novýho, styďte se. Nepřipadá vám to blbý?

V určité etapě naší tvorby - daleko předtim, než se vůbec uvažovalo o nějaké kapele - se nám dostaly do uší ty jednoduché, chytlavé songy LPíků... bylo nám tak ... 15,16? Tak jsme začali něco podobného zkoušet, ovšem bez kytar a se sladkou zpěvačkou.. Pak jsme dostali chuť i na ty kytary a já konečně sehnal vybavení, které umožnilo nahrát slušně rap. Já začínal vlastně původně s hiphopem, někdy ve 14ti..

Takže najednou, kolem léta 2007 bylo jasno, že tohle chceme zkusit dostat do kapelní podoby - tedy nějakou špinavější elektroniku, kytary, hiphopové vlivy, chytlavé 4 akordové melodie..

A je bez debat, že LP byli velkým vlivem, protože to co dělali/jí má sakra šťávu a navíc to má světovej úspěch.. a dělat to, co děláme, nás sakra baví.. takže pro mě ideální stav:) Nemyslim, že děláme kopii LP, děláme vlastní věci pod (zdaleka nejen) LP vlivem.. ono se to bude časem ještě profilovat, to se nebojte, lidičkové..

2. Tohle neni numetal!

Už jsem odpovídal milionkrát:) Pop-rock je v Čechách třeba Kryštof a fůra takových a do stejné stylové kategorie bych nás prostě nezařadil.. A to že naše hudba neni brutální nám brání v řazení do numetalu? Kterou z "definicí" žánrové škatulky jsme porušili?:)

K tomuhle tématu se nám tu pár lidí moc hezky vyjádřilo v commentech, tak to tady hned využiju :)

Natsuhiboshi: "Vysrat se na skatulky, hrajete proste fuzi ruznejch zanru, takze nikdy nebudete sedet do zadny ze zavedenejch skatulek stejne jako spousta dalsich kapel... nelamat si s tim hlavu, je to jedno, vas nejvetsi argument musi bejt proste hudba a dobra hudba ;)"

Jiri: "Tady je kazdej chytrej. New-metal ma jedno z nejvetsich rozpeti ze vsech stylu.. a i kdyby ho nehrali, tak je to snad jedno, je to jenom slovo a za ne mluvi hudba. kdybyste se na ty kriplovsky commenty radsi vysrali"

Bio a historie

S biografií je trochu problém.. totiž momentů, kam by se ten pravý počátek dal datovat je hodně, ale na druhou stranu ty nejzásadnější momenty ještě snad přijdou..

SadLuck a SwiCZ začali spolupracovat nějakých 5 let zpátky.. tam je úplný počátek.. a pak už je to jen procházení různými styly (hiphop, rnb, rock...) a první skutečné zakotvení u projektu - původní název Silicon Soul... nyní Cold Black Clown.. Nebude dlouho trvat a bude tomu rok.. Přitom třeba Smrt Motýlů, jakožto první přičichnutí k tomuto hudebnímu stylu, je mnohem starším dílkem..

Různé zpěvačky daly písničkám z každého tvůrčího období osobitý sound. Teď se tvoří nový, s novou zpěvačkou.. jak se ujme ten?:)

A vyhlídky? Samozřejmě jen ty nejlepší! .. :) ... Během června by měla začít práce na uvedení živého projektu Cold Black Clown ... jen sehnat lidi.. a prachy na vybavení, co si budem povídat...

 

 

třeba budem jednou TAKHLE dokonalý :))