Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Cold Black Clown nu-metal-rock / Praha, ale členové různě - třeba hlavní trianglista:) je z MIAMI

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Save Your Souls 4 415 ×
  • Mistaken 8 278 ×
  • Infested 5 912 ×
  • Hunting For Stars 3 229 ×

Novinky

CBC-> CoA

CBC -> CoA

www.bandzone.cz/cityofautumn

Pokud si projdete novinky o pár řádků níž, seznámíte se s předchozími kapitolami příběhu tohoto projektu.. A jaká že je ta nejaktuálnější? Je toho spousta, ale pro vás stojí prozatím za zmínku zváště dva body

a) změna jména: z Cold Black Clowna se stává City of Autumn

b) snad už jsme KONEČNĚ nalezli ten pravý hlas, tedy KUB!Se

Chystají se věci tak velké, že označení "velké" je solidní understatement.. Hýbe se to však pomalu a momentálně je zdržování dokonce na naší straně. Jinak pracujeme na velkém množství nového materiálu, tedy na písničkách, které budou následovat naše "pro vnitřní potřeby" vydané demo :), ze kterého jsme na stránkách City of Autumn uveřejnili pár krátkých ukázek. A kdy se všechno pohne dál? Pokud vše vyjde jak má, stane se tak s koncem tohoto školního roku, tak držte palec..

CBC bandzone za těch necelých 11 měsíců existence zažil vcelku solidní zájem v podobě 30 000 prohlédnutí profilu, 24 000 přehraných písniček a přes 200 registrovaných fanoušků - díky vám všem a snad si oblíbíte i novou podobu Clowna, tedy CoA - konec konců repertoár zůstává stejný, stejně jako jeho tvůrci.. ;)

Postihla nás jedna nepříjemná věc - smazání profilu na myspace, přes který jsme komunikovali s celým světem. Znamenalo to ztrátu množství kontaktů a nějakých 2000 friends, odpočívej v pokoji, náš starý dobrý profile :'( ....

 


To já jen tak, aby nám tu všichni neusnuli

Co se děje:

Stále se pracuje na demu (10 skladeb + 50 konceptů) - konečně skončilo to velké zdržování v podobě maturity a přijímaček. Zítra (pokud vše vyjde) proběhne focení současné sestavy Clowna. Kdyby snad někdo z vás potkal někde v těch nejrozpadlejších pražských uličkách bandu lidí s fotografem, víte, o koho se jedná :)..

Ten pohledný banner:

Kdyby snad někdo z vás měl chuť nás podpořit a udělat nám třeba na svém profilu (nebo snad jiných stránkách) reklamu, má možnost  - tenhle kód:

 

vám na stránku přidá ten pohledný černý banner z této novinky. V případě bandzone jej přidáte tímto postupem: otevřete administraci -> zvolíte záložku "profil" -> zmáčknete tlačítko "HTML" na ovládací liště úprav profilu, čímž se otevře editor, do kterého vložíte výše uvedený kód (pokud se nevyznáte v HTML, vkládejte jej raději na úplný začátek nebo konec a posuňte na správné místo až budete mimo HTML editor) -> nakonec v okně editoru zmáčkněte tlačítko "aktualizovat" -> a pak už jen jako při každé upravě dole tlačítko "uložit" ... a je to! Máte náš banner ná své m profilu :)

Stále se hledá hlas:

Ano prosím, náš hlad po kvalitním zpěvákovi/zpěvačce je neu..hladitelný?:) Zkrátka máš-li zajímavý hlas, ozvi se na mail - popovídáme, domluvíme se, něco vymyslíme :)..


Předělávka S.Y.S. + Volné pozice :) + Opožděné poděkování

Tak se nám v komentářích, koukám, rozpoutala ohnivá.. no.. výměna názorů ohledně pozic v živém Clownovi.. jakožto rozřešení situace vypouštím informaci o předběžném obsazení pozic KYTARISTA (Mahdiesem) a BUBENÍK (Pavlosem).. Tihle dva mají prostě několik podstatných výhod (ne, nemají za tatínky hlavy ruského ropného průmyslu - teda aspoň myslím - jestli ano, nechť mi to sdělí:)...

Mahdies se v rámci konkurzu postaral o nahrávku kytar do Save Your Souls, takže přinášíme novou (i všelijak jinak doupravenou) verzi... DOPORUČUJU POSLECHNOUT ;)

A opožděné poděkování patří všem těm lidičkám, kteří si přidali CBC do svých oblíbených kapel... 111 fanoušků tady na BZ nás moc potěšilo, snad Vám budem mít co nabídnout i nadále.. co to kecám, SAMOZŘEJMĚ že budeme mít co nabídnout... a bude toho víc a VÍC... !