Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Codein hard rock-southern rock / Karlovy Vary

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Nanohou

Jestli je pravda že hrajete pár měsíců tak klobouk dolů ty covery jak jste hráli v Pizze super jinak to neni až tak uplně můj šálek,mě tluče srdce o něco rychlejc:)Ale respekt máte a rád někdy zase poslechnu co že se to z vás klube:)Ať se daří! Peace

left-handed


Celkem se hudební soutěže může účastnit 15 hudebních skupin, které se budou prezentovat v pěti základních kolech (v každém kole tři hudební skupiny) Vítězové postupují do semifinálového kola.
Kapely které se umísti na druhém místě postupují do čtvrfinále. Vítěz doplní semifinálovou pětici. Prví čtyři kapely ze semifinále postupují do živého finále které se uskuteční 24.listopadu 2012 v Kinokavárně Alfa v Sokolově.
Porota složená z muzikantů a pořadatelů z Karlovarského kraje rozhodne o celkovém vítězi soutěže. Vítezná hudební skupina natočí singl ve studiu Ex Avik v Plzni (http://www.exavik.cz/) a vlastní hudební videoklip u společnosti ACT Media (http://www.actmedia.cz/) z Plzně. Hlasování pro oblíbené hudební skupiny bude opět probíhat na socialní síti Facebook Karlovarské rockové mapy (www.facebook.com/kvrm2003) od 1.dubna 2012.

left-handed

Zdravím kapelu, nenašel jsem tu kontakt

VIDEOKLIP a singl natočí vítězná kapela soutěže Hitparáda KVRM 2012

Za finační podpory Karlovarského kraje pořádá Karlovarská rocková mapa 7.ročník regionální soutěže pro amaterské hudební skupiny z regionu. Mladé hudební skupiny můžou zasílat své přihlášky na adresu kvrm@kvrm.cz do 30.března 2012. Stačí zaslat na uvedenou adresu vlastní autorskou skladbu ve formátu mp3 a fotografii hudební skupiny.